Goal News Karditsa – Όλη η αθλητική επικαιρότητα  του Ν. Καρδίτσας
ΕΠΙΚΑΙΡΟΤΗΤΑ

Πρόγραμμα Τηλεοπτικών Μεταδόσεων 31/08/2019

Πρόγραμμα Τηλεοπτικών Μεταδόσεων
ΟΙ ΠΑΡΑΚΑΤΩ ΜΕΤΑΔΟΣΕΙΣ ΕΙΝΑΙ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑΤΙΣΜΕΝΕΣ ΓΙΑ ΣΗΜΕΡΑ 31/08/2019
EUROSPORT
Αμερικανικό open

Τένις
06:00
ΕΡΤ PLAY 3
Θαλάσσιο Σκι
Παράκτιοι Μεσογειακοί Αγώνες

10:00
ΕΡΤ2
Ανγκόλα-Σερβία (Δ’ όμιλος)
Παγκόσμιο κύπελλο μπάσκετ

10:30
ΕΡΤ PLAY 1
Πολωνία-Βενεζουέλα (Α’ όμιλος)
Παγκόσμιο κύπελλο μπάσκετ

11:00
ΕΡΤ PLAY 2
Ιράν-Πουέρτο Ρίκο (Γ’ όμιλος)
Παγκόσμιο κύπελλο μπάσκετ

11:30
ΕΡΤ SPORTS
Ρωσία-Νιγηρία (Β’ όμιλος)
Παγκόσμιο κύπελλο μπάσκετ

11:30
EUROSPORT 2
Παγκόσμιο Κύπελλο, Γερμανία
Κάνοε-Καγιάκ

12:00
COSMOTE SPORT 5
Grand Prix Βελγίου – Ελεύθερα δοκιμαστικά 3
Formula 1

12:50
ΕΡΤ1
Grand Prix Βελγίου – Ελεύθερα δοκιμαστικά 3
Formula 1

12:55
COSMOTE SPORT 7
Τζέσικα Αντράντε – Γουέιλι Ζαν. Γκουαντόνγκ Σενγκ, Κίνα.
UFC Fight Night

13:00
COSMOTE SPORT 8
Ντιναμό Δρέσδης-Σαν Πάουλι
Γερμανία δεύτερη κατηγορία

14:00
ΕΡΤ3
Φιλιππίνες-Ιταλία (Δ’ όμιλος)
Παγκόσμιο κύπελλο μπάσκετ

14:30
COSMOTE SPORT 1
Σαουθάμπτον-Μάντσεστερ Γιουνάιτεντ
Αγγλικό Πρωτάθλημα

14:30
NOVASPORTS 1
Μπρίστολ Σίτι-Μίντλεσμπρο
Championship Αγγλίας

14:30
ΕΡΤ SPORTS
Ακτή Ελεφαντοστού-Κίνα (Α’ όμιλος)
Παγκόσμιο κύπελλο μπάσκετ

15:00
ΕΡΤ2
Ισπανία-Τυνησία (Γ’ όμιλος)
Παγκόσμιο κύπελλο μπάσκετ

15:30
ΕΡΤ PLAY 1
Αργεντινή- Ν.Κορέα (Β’ όμιλος)
Παγκόσμιο κύπελλο μπάσκετ

15:30
COSMOTE SPORT 5
Grand Prix Βελγίου – Κατατακτήριες δοκιμές
Formula 1

15:50
ΕΡΤ1
Grand Prix Βελγίου – Κατατακτήριες δοκιμές
Formula 1

15:55
COSMOTE SPORT 6
Λεβερκούζεν-Χόφενχαϊμ
Γερμανικό Πρωτάθλημα

16:30
COSMOTE SPORT 8
Βόλφσμπουργκ-Πάντερμπορν
Γερμανικό Πρωτάθλημα

16:30
COSMOTE SPORT 7
Σάλκε-Χέρτα Βερολίνου
Γερμανικό Πρωτάθλημα

16:30
COSMOTE SPORT 3
Μπάγερν Μονάχου-Μάιντς
Γερμανικό Πρωτάθλημα

16:30
COSMOTE SPORT 9
Φράιμπουργκ-Κολονία
Γερμανικό Πρωτάθλημα

16:30
COSMOTE SPORT 2
Μάντσεστερ Σίτι-Μπράιτον
Αγγλικό Πρωτάθλημα

17:00
NOVASPORTS 1
Μπρέντφορντ-Ντέρμπι
Championship Αγγλίας

17:00
COSMOTE SPORT 4
Οσασούνα-Μπαρτσελόνα
Ισπανικό Πρωτάθλημα

18:00
COSMOTE SPORT 4
Λιόν-Μπορντό
Γαλλικό Πρωτάθλημα

18:30
NOVASPORTS 3
Μίλαν-Μπρέσια
Ιταλικό Πρωτάθλημα

19:00
ΕΡΤ SPORTS
Παναιτωλικός-Ξάνθη
Σούπερ Λίγκα

19:00
EUROSPORT
Αμερικανικό open
Τένις

19:05
NOVASPORTS 2
Παναθηναϊκός-ΟΦΗ
Σούπερ Λίγκα

19:15
COSMOTE SPORT 3
Ουνιόν Βερολίνου-Ντόρτμουντ
Γερμανικό Πρωτάθλημα

19:30
COSMOTE SPORT 1
Μπέρνλι-Λίβερπουλ
Αγγλικό Πρωτάθλημα

19:30
COSMOTE SPORT 3
Χετάφε-Αλαβές
Αγγλικό Πρωτάθλημα

20:00
COSMOTE SPORT 9
Λεβάντε-Βαγιαδολίδ
Ισπανικό Πρωτάθλημα

20:00
COSMOTE SPORT 4
Σπόρτινγκ Λισαβόνας-Ρίο Άβε
Πορτογαλικό Πρωτάθλημα

21:00
NOVASPORTS 4
Τουλούζ-Αμιάν
Γαλλικό Πρωτάθλημα

21:00
NOVASPORTS 1
Βόλος ΝΠΣ-Άρης
Σούπερ Λίγκα

21:30
NOVASPORTS 3
Γιουβέντους-Νάπολι
Ιταλικό Πρωτάθλημα

21:45
COSMOTE SPORT 8
Μπέτις-Λεγανές
Ισπανικό Πρωτάθλημα

22:00
EUROSPORT
Αμερικανικό open
Τένις

Facebook Comments

Αυτός ο ιστότοπος χρησιμοποιεί cookies για να βελτιώσει την εμπειρία σας. Υποθέτουμε ότι είστε εντάξει με αυτό, αλλά μπορείτε να εξαιρεθείτε αν το επιθυμείτε. Απόδεχομαι Περισσότ.

Privacy & Cookies Policy