Goal News Karditsa – Όλη η αθλητική επικαιρότητα  του Ν. Καρδίτσας
ΕΠΙΚΑΙΡΟΤΗΤΑ

Πρόγραμμα Αγώνων 20/11/2021

Σάββατο 20-11-2021 και ώρα 15:00

Α΄ Ερασιτεχνική

Α.Ο Φύλλου – Α.Ο Καρδίτσας

Α.Σ Διγενής – Α.Ε Λεονταρίου

Α.Ο Αγναντερού – Α.Ο Κρανέας

Α.Ο Αστέρας – ΠΟΜ Θεσσαλικός

Α.Ο Σελλάνων – Α.Ο Μαυραική

Α.Ε Καππαδοκικού – Απόλλων Μακρυχωρίου

Α.Ε Μουζακίου – ΠΑΣ Αργιθέα  ( Η ομάδα του ΠΑΣ Αργιθέα έχει αποχωρήσει από το πρωτάθλημα).

   Σάββατο 20-11-2021 και ώρα 15:00

     Β΄ Ερασιτεχνική (1ος όμιλος)

Δόξα Μητρόπολης – Α.Ο Ταυρωπός

   Σάββατο 20-11-2021 και ώρα 15:00

    Β΄ Ερασιτεχνική (2ος όμιλος)

Α.Ο Μελισσοχωρίου – Π.Ο Παλαμαική

Α.Ο Μυρίνης – Αετός Καλλιφωνίου

Δόξα Αμπέλου – Αστήρ Βλοχού (γηπ: Δασοχωρίου)

Αετός Αγίου Θεοδώρου – Α.Ε Καρποχωρίου

Άρης Αγίας Παρασκευής – Ερμής Μαυραχάδων 2014 (Η ομάδα του Ερμή Μαυραχάδων 2014 έχει αποχωρήσει από το πρωτάθλημα)

Κυριακή  21-11-2021 και ώρα 15:00

Β΄ Ερασιτεχνική (1ος όμιλος)

Α.Ε Ρούσσου – Αίας Μαραθέας

ΑΟΚ Πάμισσος – ΑΣΜ Καραϊσκάκης

Άρης Καρδίτσας – Α.Ο Μαγούλα

Νέα Νίκη Καμινάδων – Ολυμπιακός Παλ/σιου

Ρεπό: Α.Σ Νεφέλη

Κυριακή  21-11-2021 και ώρα 15:00

Γ΄ Ερασιτεχνική(1ος όμιλος)

Εθνικός Καρδίτσας – Α.Σ Βαγγελίτσα Κουσιάντζα

Ακαδημία Πανελλήνιος – Ηρακλής Καρδ/λας

Α.Ο Ασπίδα – Ακαδημία Ποδοσφαίρου

Θύελλα Νεοχωρίου – Δόξα Αγίας Τριάδας  2020 Α.Ο

Ατρόμητος  Πτελοπούλας – ΣΦ Αργεντινή Καρδίτσας

Κυριακή  21-11-2021 και ώρα 15:00

Γ΄ Ερασιτεχνική (2ος όμιλος)

Α.Ο Ν. Ικονίου – Α.Ε Μενελαίδα

Α.Σ Ενιππέας – Α.Ο Ν. Μοναστηρίου

Ρεπό: Α.Ο Σοφάδων 2018

Κυριακή  21-11-2021 και ώρα 12:00

Γ΄ Ερασιτεχνική (2ος όμιλος)

Εθνικός  Κέδρου – Ηρακλής Παλαμά

Αίας Καρποχωρίου – Α.Ο Ζαιμίου

   Τρίτη 23-11-2021 και ώρα 14:45

          Κύπελλο Ερασιτεχνών

Α.Ο Αγναντερού – Απόλλων Μακρυχωρίου

Facebook Comments

Αυτός ο ιστότοπος χρησιμοποιεί cookies για να βελτιώσει την εμπειρία σας. Υποθέτουμε ότι είστε εντάξει με αυτό, αλλά μπορείτε να εξαιρεθείτε αν το επιθυμείτε. Απόδεχομαι Περισσότ.

Privacy & Cookies Policy