Goal News Karditsa – Όλη η αθλητική επικαιρότητα  του Ν. Καρδίτσας
ΕΠΙΚΑΙΡΟΤΗΤΑ

ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΑΓΩΝΩΝ 26-27/3/2022

Σάββατο   26-3-2022  και ώρα 15:30

Α΄ Ερασιτεχνική(25η αγωνιστική) 

Α.Ο Καρδίτσας  – ΠΟΜ Θεσσαλικός( Η ομάδα του Α.Ο Καρδίτσας έχει αποχωρήσει από το πρωτάθλημα).

Απόλλων Μακρυχωρίου – Α.Ο Κρανέας

Α.Ε Καππαδοκικού – Α.Ε Λεονταρίου

Α.Ο Σελλάνων  – Α.Ο Φύλλου

Α.Ο Αστέρας – Α.Σ Διγενής

Α.Ε Μουζακίου – Α.Ο Αγναντερού

Α.Ο Μαυραική – ΠΑΣ Αργιθέα  (Η ομάδα του ΠΑΣ Αργιθέα  έχει   αποχωρήσει από το πρωτάθλημα)                                                                                                    

Σάββατο  26-3-2022  και ώρα 15:30

Β΄ Ερασιτεχνική (1ος όμιλος – 20η αγωνιστική)

Αίας Μαραθέας – Α.Ο Ταυρωπός

Δόξα Μητρόπολης – ΑΣΜ Καραϊσκάκης( 16:00)

ΑΟΚ Πάμισσος – Α.Ο Μαγούλα(16:00)

Α.Σ Νεφέλη – Ολυμπιακός Παλ/σιου  (Η ομάδα του Ολυμπιακού Παλ/σιου έχει αποχωρήσει από το πρωτάθλημα)

Άρης Καρδίτσας – Νέα Νίκη Καμινάδων

Ρεπό: Α.Ε Ρούσσου

Σάββατο  26-3-2022  και ώρα 16:00

Γ΄ Ερασιτεχνική (2ος όμιλος – 16η αγωνιστική)

Αίας Καρποχωρίου – Α.Ο Ν. Μοναστηρίου

Κυριακή 27-3-2022 και ώρα 13:00

Γ΄ Ερασιτεχνική(1ος όμιλος – 16η αγωνιστική)

Α.Ο Ασπίδα – Α.Σ Βαγγελίτσα Κουσιάντζα

Κυριακή 27-3-2022 και ώρα 13:00

Γ΄ Ερασιτεχνική(2ος όμιλος – 16η αγωνιστική)

Α.Σ Ενιππέας – Α.Ε Μενελαίδα

Κυριακή  27-3-2022  και ώρα 16:00

Β΄ Ερασιτεχνική (2ος όμιλος -16η αγωνιστική)

Π.Ο Παλαμαική – Α.Ο Μελισσοχωρίου (γηπ: Δημ. Παλαμά)

Ερμής Μαυραχάδων – Άρης Αγίας Παρασκευής (Η ομάδα του Ερμή Μαυραχάδων έχει αποχωρήσει από το πρωτάθλημα).

Αετός Καλλιφωνίου – Α.Ο Μυρίνη

Αστήρ Βλοχού  – Δόξα Αμπέλου

Α.Ε Καρποχωρίου – Αετός Αγίου Θεοδώρου

Κυριακή 27-3-2022 και ώρα 16:00

Γ΄ Ερασιτεχνική (1ος όμιλος -16η αγωνιστική)

Εθνικός  Καρδίτσας  – Ακαδημία Πανελλήνιος

ΣΦ Αργεντινή Καρδίτσας – Δόξα Αγίας Τριάδας (Η ομάδα του ΣΦ  Αργεντινή Κ.  έχει αποχωρήσει από το πρωτάθλημα)

Ατρόμητος Πτελοπούλας – Ακαδημία Ποδοσφαίρου

Θύελλα Νεοχωρίου –Ηρακλής Καρδ/λας(γηπ: Βιολογικού )

Κυριακή  27-3-2022  και ώρα 16:00

Γ΄ Ερασιτεχνική (2ος όμιλος – 16η αγωνιστική)

Α.Ο Ν. Ικονίου – Α.Ο Σοφάδων 2018

Α.Ο Ζαιμίου – Ηρακλής Παλαμά

Ρεπό: Εθνικός Κέδρου

Facebook Comments

Αυτός ο ιστότοπος χρησιμοποιεί cookies για να βελτιώσει την εμπειρία σας. Υποθέτουμε ότι είστε εντάξει με αυτό, αλλά μπορείτε να εξαιρεθείτε αν το επιθυμείτε. Απόδεχομαι Περισσότ.

Privacy & Cookies Policy