Goal News Karditsa – Όλη η αθλητική επικαιρότητα  του Ν. Καρδίτσας
ΕΠΙΚΑΙΡΟΤΗΤΑ

Προγνωστικά Α΄ – Β΄- Γ΄ Ερασιτεχνικής

Σάββατο 13-11-2021 και ώρα 15:00

Α΄ Ερασιτεχνική

Α.Ο Καρδίτσας – Α.Σ Διγενής                                             2

Α.Ο Φύλλου – Α.Ο Αγναντερού(Αναβολή λόγω Covid -19)

Α.Ε Λεονταρίου – Α.Ε Μουζακίου                                     Χ

Α.Ο Κρανέας – Α.Ο Αστέρας                                               2

ΠΟΜ Θεσσαλικός – Α.Ε Καππαδοκικού                            1

Α.Ο Μαυραική – Απόλλων Μακρυχωρίου                       1

ΠΑΣ Αργιθέα – Α.Ο Σελλάνων ( Η ομάδα του ΠΑΣ Αργιθέα έχει αποχωρήσει από το πρωτάθλημα).

Σάββατο 13-11-2021 και ώρα 15:00

 Β΄ Ερασιτεχνική (2ος όμιλος) 

Άρης Αγίας Παρασκευής  – Αετός  Αγίου Θεοδώρου     Χ

Π.Ο Παλαμαική – Δόξα Αμπέλου                                        Χ

Α.Ε Καρποχωρίου – Α.Ο Μυρίνης                                        1

Αστήρ Βλοχού – Αετός  Καλλιφωνίου                                Χ

Ερμής Μαυραχάδων 2014- Α.Ο Μελισσοχωρίου (Η ομάδα του Ερμή Μαυραχάδων 2014 έχει αποχωρήσει από το πρωτάθλημα)

Κυριακή  14-11-2021 και ώρα 15:00 

Β΄ Ερασιτεχνική (1ος όμιλος)

Α.Ο Ταυρωπός  – Α.Ε Ρούσσου                                          1

Δόξα Μητρόπολης – ΑΟΚ Πάμισσος                                 1

Αίας Μαραθέας – Α.Σ Νεφέλη                                            Χ

ΑΣΜ Καραϊσκάκης – Άρης Καρδίτσας                               2

Α.Ο Μαγούλα  – Ολυμπιακός Παλ/σιου                             Χ

Ρεπό: Νέα Νίκη Καμινάδων

     Κυριακή  14-11-2021 και ώρα 15:00 

        Γ΄ Ερασιτεχνική(1ος όμιλος)

ΣΦ Αργεντινή Καρδίτσας – Θύελλα Νεοχωρίου                                1

Α.Σ Βαγγελίτσα Κουσιάντζα – Ηρακλής Καρδ/λας                            2

Ατρόμητος Πτελοπούλας –  Α.Ο Ασπίδα                                             Χ

Δόξα Αγίας Τριάδας 2020Α.Ο  – Ακαδημία Πανελλήνιος                 1

Ακαδημία Ποδοσφαίρου  – Εθνικός Καρδίτσας                                 Χ

Γ΄ Ερασιτεχνική (2ος όμιλος)

Α.Ο Ζαιμίου – Εθνικός Κέδρου                                                          1

Αίας Καρποχωρίου – Α.Σ Ενιππέας                                                    2

Α.Ο Ν. Μοναστηρίου –Α.Ο Ν. Ικονίου(Aναβολή λόγω Covid -19)

Ρεπό: Α.Ε Μενελαίδα

         Κυριακή  14-11-2021 και ώρα 11:30

Ηρακλής Παλαμά – Α.Ο Σοφάδων 2018                                      2

Facebook Comments

Αυτός ο ιστότοπος χρησιμοποιεί cookies για να βελτιώσει την εμπειρία σας. Υποθέτουμε ότι είστε εντάξει με αυτό, αλλά μπορείτε να εξαιρεθείτε αν το επιθυμείτε. Απόδεχομαι Περισσότ.

Privacy & Cookies Policy