Goal News Karditsa – Όλη η αθλητική επικαιρότητα  του Ν. Καρδίτσας
ΕΠΙΚΑΙΡΟΤΗΤΑ

ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ ΑΓΩΝΩΝ

Σάββατο 17-10-2020 και ώρα 16:00

Α΄ Ερασιτεχνική

Α.Ο Καρδίτσα – Α.Ο Αστέρας Mπεκιάρης-Στεφανής-Χασιώτης

Α.Σ Διγενής -Α.Ο Κρανέας Τακόπουλος-Σακκάς-Δόκος

Α.Ε Λεονταρίου – ΑΟΚ Πάμισσος Κουκουζέλης-Κανιούρας-Δημάκης

Απόλ Μακρυχωρίου – Α.Ε Μουζακίου Βαφειάδης-Διπλάρης-Καλογριανίτης

ΠΑΣ Αργιθέα – Α.Ε Καππαδοκικού Κουκούλη-Κόκκινος-Πολυμέρου

Α.Ο Αγναντερού – ΠΟΜ Θεσσαλικός Γκουντέλας-Βογιατζής-Γιοβάνης

Α.Ο Μαυραική – Α.Ο Φύλλου Βαρλάμης-Τίκας-Παπαλίτσας

 Σάββατο 17-10-2020 και ώρα 16:00

B΄ Ερασιτεχνική ( 1ος όμιλος )

Αίας Μαραθέας -Ολυμπι Παλ/σιου Κουτρομάνος-Μπενέκης-Αβραμόπουλος

Α.Ο Μαγούλα – Α.Ο Ταυρωπός Μαργιολάς-Ζούκας-Αργυρόπουλος

Ατρόμ Πτελοπούλας – ΑΣΜ Καραϊσκάκης Φούκης-Κρύος-Καραγιώτα

Δόξα Μητρόπολης – Νέα Νίκη Καμινάδων Αντωνίου-Γκούζας-Τεταγιώτης

Α.Σ Νεφέλη – Α.Ε Ρούσσου Σφέτσιας-Τραμπούρας-Γιαννής

Κυριακή 18-10-2020 και ώρα 16:00

B΄ Ερασιτεχνική ( 2ος όμιλος )

Α.Ο Μυρίνης – Δόξα Μάρκου Βαρλάμης-Κανιούρας-Χασιώτης

Α.Ε Καρποχωρίου – Δόξα Αμπέλου  Μπενέκης-Αβραμόπουλος-Κουκούλη

Αετός Καλλιφωνίου – Π.Ο Παλαμαική Γκούζας Φ-Πολυμέρου-Μάμαλης

Θεσ Γοργοβιτών – Άρ Αγ Παρασκευής  Σακκάς-Βαφειάδης-Καλόγηρος

Ερμής Μαυραχάδων – Αστήρ Βλοχού  Τζέλλος-Κουκουζέλης-Τεταγιώτης

Α.Ο Μελισσοχωρίου – Α.Σ Κένταυρος Δημάκης-Στεφανής-Διπλάρης

Ρεπό: Αετός Αγίου Θεοδώρου

 Κυριακή 18-10-2020 και ώρα 16:00

B΄ Ερασιτεχνική ( 1ος όμιλος )

Α.Ο Ελπίδα – Άρης Καρδίτσας ( γηπ: Συν. Αγίας Παρασκευής) Σφέτσιας-Γιαννακόπουλος-Γιαννής

Κυριακή 18-10-2020 και ώρα 16:00

Γ΄ Ερασιτεχνική ( 1ος όμιλος )

Α.Ο Αστροναύτης – Α.Ο Φράγκου Γαλάνης-Αργυρόπουλος-Καλοχέρης

Θύελ Νεοχωρίου – Εθνικός Καρδ(γηπ: Κρύας Βρύσης) Τακόπουλος-Κόκκινος-Πολυμέρου

Α.Σ Βαγγελίτσα Κουσιάντζα – Ηρακλής Καρδ/λας Γκουντέλας-Γιοβάνης-Δόκος

Δόξα Αγίας Τριάδας – Α.Ο Ασπίδα Μαργιολάς-Τίκας-Ευαγγέλου

Ρεπό: Ακαδημία Ποδοσφαίρου

Κυριακή 18-10-2020 και ώρα 16:00

Γ΄ Ερασιτεχνική (2ος όμιλος)

Α.Σ Ενιππέας – Αίας Καρποχωρίου Κουτρομάνος-Λιάσκος-Καραγιώτα

Εθνικός Κέδρου – Ακαδημία Πανελλήνιος Φούκης-Κρύος-Παππάς

Αργεντινή Καρδίτσας – Α.Ο Ν. Μοναστηρίου Αντωνίου-Χατζηγεωργίου-Παπαλίτσας

Ηρακλής Παλαμά – Α.Ο ΖαιμίουΤραμπούρας-Ζούκας-Αντωνίου Χ

Facebook Comments

Αυτός ο ιστότοπος χρησιμοποιεί cookies για να βελτιώσει την εμπειρία σας. Υποθέτουμε ότι είστε εντάξει με αυτό, αλλά μπορείτε να εξαιρεθείτε αν το επιθυμείτε. Απόδεχομαι Περισσότ.

Privacy & Cookies Policy