Goal News Karditsa – Όλη η αθλητική επικαιρότητα  του Ν. Καρδίτσας
ΕΠΙΚΑΙΡΟΤΗΤΑ

ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ ΑΓΩΝΩΝ 2-3/4/2022

Α΄ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ(26η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ) 2/4/2022
ΟΜΑΔΕΣ ΓΗΠΕΔΟ ΩΡΑ
1 ΑΓΩΝΑΣ ΘΕΣΣΑΛΙΚΟΣ Μ. – ΑΠΟΛΛΩΝ ΜΑΚΡΥΧΩΡΙΟΥ ΜΑΤΑΡΑΓΚΑΣ 16:00
ΔΙΑΙΤΗΤΗΣ ΦΟΥΚΗΣ
ΒΟΗΘΟΙ ΖΟΥΚΑΣ – ΚΟΚΚΙΝΟΣ
2 ΑΓΩΝΑΣ Α.Ο ΚΡΑΝΕΑΣ – Α.Ο ΣΕΛΛΑΝΩΝ ΚΡΑΝΕΑΣ 16:00
ΔΙΑΙΤΗΤΗΣ ΤΑΚΟΠΟΥΛΟΣ
ΒΟΗΘΟΙ ΑΡΓΥΡΟΠΟΥΛΟΣ – ΤΡΑΜΠΟΥΡΑΣ
3 ΑΓΩΝΑΣ Α.Ε ΛΕΟΝΤΑΡΙΟΥ – Α.Ο ΑΣΤΕΡΑΣ ΛΕΟΝΤΑΡΙΟΥ 16:00
ΔΙΑΙΤΗΤΗΣ ΑΝΤΩΝΙΟΥ
ΒΟΗΘΟΙ ΔΗΜΑΚΗΣ – ΧΑΣΙΩΤΗΣ
4 ΑΓΩΝΑΣ Α.Ο ΦΥΛΛΟΥ – Α.Ε ΜΟΥΖΑΚΙΟΥ ΦΥΛΛΟΥ 16:00
ΔΙΑΙΤΗΤΗΣ ΜΠΕΝΕΚΗΣ
ΒΟΗΘΟΙ ΑΒΡΑΜΟΠΟΥΛΟΣ – ΚΑΡΑΓΙΩΤΑ
5 ΑΓΩΝΑΣ Α.Ο ΑΓΝΑΝΤΕΡΟΥ – Α.Σ ΔΙΓΕΝΗΣ ΑΓΝΑΝΤΕΡΟΥ                       16:00
ΔΙΑΙΤΗΤΗΣ ΓΚΟΥΖΑΣ
ΒΟΗΘΟΙ ΤΕΤΑΓΙΩΤΗΣ – ΚΟΥΤΣΩΝΗΣ
Β΄ ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ(1ος ΟΜΙΛΟΣ – 21η ΑΓΩΝ) 2/4/2022
ΟΜΑΔΕΣ ΓΗΠΕΔΟ ΩΡΑ
1 ΑΓΩΝΑΣ ΤΑΥΡΩΠΟΣ- ΑΣΜ ΚΑΡΑΙΣΚΑΚΗΣ  ΑΝΑΒΟΛΗ ΣΥΝ. ΑΓΙΟΥ ΝΙΚΟΛΑΟΥ 16:00
ΔΙΑΙΤΗΤΗΣ  ΒΑΦΕΙΑΔΗΣ
ΒΟΗΘΟΙ ΔΙΠΛΑΡΗΣ Α. – ΠΑΠΠΑΣ
2 ΑΓΩΝΑΣ Α.Ο ΜΑΓΟΥΛΑ- ΔΟΞΑ ΜΗΤΡΟΠΟΛΗΣ ΑΝΑΒΟΛΗ ΜΑΓΟΥΛΑΣ 16:00
ΔΙΑΙΤΗΤΗΣ ΚΟΥΤΡΟΜΑΝΟΣ
ΒΟΗΘΟΙ ΓΑΝΙΑΣ – ΛΕΡΑΣ
3 ΑΓΩΝΑΣ ΝΕΑ ΝΙΚΗ ΚΑΜΙΝΑΔΩΝ – ΑΟΚ ΠΑΜΙΣΣΟΣ ΑΝΑΒΟΛΗ ΚΑΜΙΝΑΔΩΝ 16:00
ΔΙΑΙΤΗΤΗΣ ΜΠΕΚΙΑΡΗΣ
ΒΟΗΘΟΙ ΚΟΥΚΟΥΛΗ – ΚΡΥΟΣ
4 ΑΓΩΝΑΣ ΑΡΗΣ ΚΑΡΔΙΤΣΑ Σ- Α.Σ ΝΕΦΕΛΗ  ΑΝΑΒΟΛΗ ΣΥΝ. ΑΓΙΑΣ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗΣ                     16:00
ΔΙΑΙΤΗΤΗΣ ΜΑΡΓΙΟΛΑΣ
ΒΟΗΘΟΙ ΑΝΤΩΝΙΟΥ Χ. – ΔΙΠΛΑΡΗΣ Μ.
Β΄ ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ(1ος ΟΜΙΛΟΣ – 17η ΑΓΩΝ) 3/4/2022
ΟΜΑΔΕΣ ΓΗΠΕΔΟ ΩΡΑ
1 ΑΓΩΝΑΣ ΔΟΞΑ ΑΜΠΕΛΟΥ – ΑΕΤΟΣ ΚΑΛΛΙΦΩΝΙΟΥ ΔΑΣΟΧΩΡΙΟΥ 16:00
ΔΙΑΙΤΗΤΗΣ ΚΟΥΤΡΟΜΑΝΟΣ
ΒΟΗΘΟΙ ΓΚΟΥΖΑΣ – ΑΝΤΩΝΙΟΥ Χ.
2 ΑΓΩΝΑΣ ΑΡΗΣ ΑΓΙΑΣ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗΣ – Π.Ο ΠΑΛΑΜΑΙΚΗ ΑΓΙΑΣ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗΣ 16:00
ΔΙΑΙΤΗΤΗΣ ΔΗΜΑΚΗΣ
ΒΟΗΘΟΙ ΧΑΣΙΩΤΗΣ – ΠΑΠΑΝΙΚΟΛΑΟΥ
3 ΑΓΩΝΑΣ Α.Ο ΜΕΛΙΣΣΟΧΩΡΙΟΥ – ΑΣΤΗΡ ΒΛΟΧΟΥ ΜΕΛΙΣΣΟΧΩΡΙΟΥ 16:00
ΔΙΑΙΤΗΤΗΣ ΜΠΕΚΙΑΡΗΣ
ΒΟΗΘΟΙ ΚΑΛΟΓΡΙΑΝΙΤΗΣ – ΓΙΟΒΑΝΗΣ
4 ΑΓΩΝΑΣ Α.Ο ΜΥΡΙΝΗΣ – ΑΕΤΟΣ ΑΓΙΟΥ ΘΕΟΔΩΡΟΥ ΜΥΡΙΝΗΣ 16:00
ΔΙΑΙΤΗΤΗΣ ΜΑΡΓΙΟΛΑΣ
ΒΟΗΘΟΙ ΔΙΠΛΑΡΗΣ Α. – ΤΑΚΟΠΟΥΛΟΣ
Γ΄ ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ(1ος ΟΜΙΛΟΣ -17η ΑΓΩΝ) 3/4/2022
ΟΜΑΔΕΣ ΓΗΠΕΔΟ ΩΡΑ
1 ΑΓΩΝΑΣ ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΟΣ – Α.Ο ΑΣΠΙΔΑ ΣΤΑΥΡΟΥ 16:00
ΔΙΑΙΤΗΤΗΣ ΤΡΑΜΠΟΥΡΑΣ
ΒΟΗΘΟΙ ΑΝΤΩΝΙΟΥ – ΖΟΥΚΑΣ
2 ΑΓΩΝΑΣ ΒΑΓΓΕΛΙΤΣΑ ΚΟΥΣΙΑΝΤΖΑ- ΠΤΕΛΟΠΟΥΛΑ ΠΤΕΛΟΠΟΥΛΑΣ         16:00
ΔΙΑΙΤΗΤΗΣ ΓΚΟΥΝΤΕΛΑΣ
ΒΟΗΘΟΙ ΓΑΛΑΝΗΣ – ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΟΥ
3 ΑΓΩΝΑΣ ΔΟΞΑ ΑΓΙΑΣ ΤΡΙΑΔΑΣ – ΗΡΑΚΛΗΣ ΚΑΡΔ/ΛΑΣ ΑΓΙΑΣ ΤΡΙΑΔΑΣ 16:00
ΔΙΑΙΤΗΤΗΣ ΒΑΡΛΑΜΗΣ
ΒΟΗΘΟΙ ΚΡΥΟΣ – ΚΥΡΙΤΣΗΣ
4 ΑΓΩΝΑΣ ΕΘΝΙΚΟΣ Κ. – ΘΥΕΛΛΑ ΝΕΟΧΩΡΙΟΥ ΣΑΒΒΑΤΟ 2/4 ΝΟΣΟΚΟΜΕΙΟΥ 16:30
ΔΙΑΙΤΗΤΗΣ ΚΥΡΙΤΣΗΣ
ΒΟΗΘΟΙ ΓΙΑΝΝΗΣ – ΜΑΜΑΛΗΣ
Γ΄ ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ(2ος ΟΜΙΛΟΣ-16η ΑΓΩΝ) 3/4/2022
ΟΜΑΔΕΣ ΓΗΠΕΔΟ ΩΡΑ
1 ΑΓΩΝΑΣ Α.Ο Ν. ΜΟΝΑΣΤΗΡΙΟΥ – Α.Ο ΖΑΙΜΙΟΥ Ν. ΜΟΝΑΣΤΗΡΙΟΥ                     16:00
ΔΙΑΙΤΗΤΗΣ ΚΟΥΚΟΥΛΗ
ΒΟΗΘΟΙ ΚΟΚΚΙΝΟΣ – ΔΙΠΛΑΡΗΣ Μ.
2 ΑΓΩΝΑΣ Α.Ο ΣΟΦΑΔΩΝ – Α.Σ ΕΝΙΠΠΕΑΣ ΜΑΣΧΟΛΟΥΡΙΟΥ                    16:00
ΔΙΑΙΤΗΤΗΣ ΓΙΑΝΝΗΣ
ΒΟΗΘΟΙ ΤΕΤΑΓΙΩΤΗΣ – ΚΟΥΤΣΩΝΗΣ
3 ΑΓΩΝΑΣ Α.Ο Ν. ΙΚΟΝΙΟΥ – ΕΘΝΙΚΟΣ ΚΕΔΡΟΥ Ν. ΙΚΟΝΙΟΥ 16:00
ΔΙΑΙΤΗΤΗΣ ΓΑΝΝΙΑΣ
ΒΟΗΘΟΙ ΑΡΓΥΡΟΠΟΥΛΟΣ – ΛΕΡΑΣ
4 ΑΓΩΝΑΣ Α.Ε ΜΕΝΕΛΑΙΔΑ – ΑΙΑΣ ΚΑΡΠΟΧΩΡΙΟΥ ΠΡΟΔΡΟΜΟΥ 16:00
ΔΙΑΙΤΗΤΗΣ ΠΑΠΠΑΣ
ΒΟΗΘΟΙ ΣΤΕΦΑΝΗΣ – ΒΑΦΕΙΑΔΗΣ
Facebook Comments

Αυτός ο ιστότοπος χρησιμοποιεί cookies για να βελτιώσει την εμπειρία σας. Υποθέτουμε ότι είστε εντάξει με αυτό, αλλά μπορείτε να εξαιρεθείτε αν το επιθυμείτε. Απόδεχομαι Περισσότ.

Privacy & Cookies Policy