Goal News Karditsa – Όλη η αθλητική επικαιρότητα  του Ν. Καρδίτσας
ΕΠΙΚΑΙΡΟΤΗΤΑ

Διαιτητές 20-21/11/2021

Αναλυτικά:

 Σάββατο 20/11, 15:00

ΑΟ Φύλλου – ΑΟΚ

ΔΙΑΙΤΗΤΗΣ ΓΚΟΥΖΑΣ Φ.
ΒΟΗΘΟΙ ΓΑΛΑΝΗΣ – ΜΑΜΑΛΗΣ

Διγενής – ΑΕ Λεονταρίου

ΔΙΑΙΤΗΤΗΣ ΣΤΕΦΑΝΗΣ
ΒΟΗΘΟΙ ΚΥΡΙΤΣΗΣ – ΓΙΑΝΝΗΣ

ΑΟ Αγναντερού – ΑΟ Κρανέας

ΔΙΑΙΤΗΤΗΣ ΤΑΚΟΠΟΥΛΟΣ
ΒΟΗΘΟΙ ΒΟΓΙΑΤΖΗΣ – ΣΑΚΚΑΣ

Αστέρας – Θεσσαλικός Ματαράγκας

ΔΙΑΙΤΗΤΗΣ ΜΠΕΚΙΑΡΗΣ
ΒΟΗΘΟΙ ΔΙΠΛΑΡΗΣ Α. – ΖΟΥΚΑΣ

ΑΟ Σελλάνων – Μαυραϊκή

ΔΙΑΙΤΗΤΗΣ ΦΟΥΚΗΣ
ΒΟΗΘΟΙ ΚΡΥΟΣ – ΑΝΤΩΝΙΟΥ Χ

ΑΕ Καππαδοκικού – Απόλλων Μακρυχωρίου

ΔΙΑΙΤΗΤΗΣ ΒΑΦΕΙΑΔΗΣ
ΒΟΗΘΟΙ ΔΙΠΛΑΡΗΣ Μ. – ΠΑΠΠΑΣ Γ.

Β2 ΕΠΣΚ 7η αγωνιστική – Σάββατο 20/11, 15:00

ΑΟ Μελισσοχωρίου – Παλαμαϊκή

ΔΙΑΙΤΗΤΗΣ ΚΟΥΚΟΥΛΗ
ΒΟΗΘΟΙ ΚΟΚΚΙΝΟΣ ΚΟΥΤΣΩΝΗΣ ΑΘ.

ΑΟ Μυρίνης – Αετός Καλλιφωνίου

ΔΙΑΙΤΗΤΗΣ ΜΠΕΝΕΚΗΣ
ΒΟΗΘΟΙ ΑΒΡΑΜΟΠΟΥΛΟΣ – ΚΑΡΑΓΙΩΤΑ

Δόξα Αμπέλου – Αστήρ Βλοχού (γήπεδο Δασοχωρίου)

ΔΙΑΙΤΗΤΗΣ ΔΗΜΑΚΗΣ
ΒΟΗΘΟΙ ΠΟΛΥΜΕΡΟΥ – ΛΙΑΣΚΟΣ

Αετός Αγίου Θεοδώρου – ΑΕ Καρποχωρίου

ΔΙΑΙΤΗΤΗΣ ΑΝΤΩΝΙΟΥ Π-.
ΒΟΗΘΟΙ ΧΑΣΙΩΤΗΣ – ΤΡΑΜΠΟΥΡΑΣ

Β1 ΕΠΣΚ 8η αγωνιστική – Κυριακή 21/11, 15:00

Δόξα Μητρόπολης – Ταυρωπός (20/11, 15:00)

ΔΙΑΙΤΗΤΗΣ ΚΟΥΤΡΟΜΑΝΟΣ
ΒΟΗΘΟΙ ΑΡΓΥΡΟΠΟΥΛΟΣ – ΓΚΟΥΝΤΕΛΑΣ

ΑΕ Ρούσσου – Αίας Μαραθέας

ΔΙΑΙΤΗΤΗΣ ΚΟΥΤΡΟΜΑΝΟΣ
ΒΟΗΘΟΙ ΚΑΛΟΓΡΙΑΝΙΤΗΣ – ΓΙΟΒΑΝΗΣ

Πάμισσος – Καραϊσκάκης Μαυρομματίου

ΔΙΑΙΤΗΤΗΣ ΒΑΦΕΙΑΔΗΣ
ΒΟΗΘΟΙ ΒΟΓΙΑΤΖΗΣ – ΧΑΣΙΩΤΗΣ

Άρης Καρδίτσας – ΑΟ Μαγούλας

ΔΙΑΙΤΗΤΗΣ ΜΠΕΚΙΑΡΗΣ
ΒΟΗΘΟΙ ΣΤΕΦΑΝΗΣ – ΚΡΥΟΣ

Νίκη Καμινάδων – Ολυμπιακός Παλ/σιου

ΔΙΑΙΤΗΤΗΣ ΚΥΡΙΤΣΗΣ
ΒΟΗΘΟΙ ΑΝΤΩΝΙΟΥ Π. – ΑΝΤΩΝΙΟΥ Χ.

Γ1 ΕΠΣΚ 6η αγωνιστική – Κυριακή 21/11, 15:00

Εθνικός Καρδίτσας – Βαγγελίτσα Κουσιάντζα

ΔΙΑΙΤΗΤΗΣ ΤΕΤΑΓΙΩΤΗΣ
ΒΟΗΘΟΙ ΤΑΚΟΠΟΥΛΟΣ – ΜΑΜΑΛΗΣ

Ακαδημία Πανελλήνιος – Ηρακλής Καρδ/λας

ΔΙΑΙΤΗΤΗΣ ΜΑΡΓΙΟΛΑΣ
ΒΟΗΘΟΙ ΚΟΥΚΟΥΛΗ – ΚΟΚΚΙΝΟΣ

Ασπίδα Κρύας Βρύσης – ΑΠΟΚ

ΔΙΑΙΤΗΤΗΣ ΣΑΚΚΑΣ
ΒΟΗΘΟΙ ΔΙΠΛΑΡΗΣ Μ. – ΚΟΥΤΣΩΝΗΣ ΑΘ.

Θύελλα Νεοχωρίου – Δόξα Αγίας Τριάδας

ΔΙΑΙΤΗΤΗΣ ΓΑΝΝΙΑΣ
ΒΟΗΘΟΙ ΔΗΜΑΚΗΣ – ΠΑΠΠΑΣ Γ.

Ατρόμητος Πτελοπούλας – Αργεντινή Καρδίτσας

ΔΙΑΙΤΗΤΗΣ ΓΑΛΑΝΗΣ
ΒΟΗΘΟΙ ΓΚΟΥΖΑΣ Φ. – ΠΟΛΥΜΕΡΟΥ

Γ2 ΕΠΣΚ 6η αγωνιστική – Κυριακή 21/11, 15:00

Νίκη Κέδρου – Ηρακλής Παλαμά (12:00)

ΔΙΑΙΤΗΤΗΣ ΤΖΕΛΛΟΣ
ΒΟΗΘΟΙ ΓΚΟΥΖΑΣ Φ. – ΓΙΟΒΑΝΗΣ

Αίας Καρποχωρίου – ΑΟ Ζαϊμίου (12:00)

ΔΙΑΙΤΗΤΗΣ ΤΡΑΜΠΟΥΡΑΣ
ΒΟΗΘΟΙ ΒΟΓΙΑΤΖΗΣ – ΚΑΛΟΓΡΙΑΝΙΤΗΣ

ΑΟ Νέου Ικονίου – Μενελαΐδα

ΔΙΑΙΤΗΤΗΣ ΑΡΓΥΡΟΠΟΥΛΟΣ
ΒΟΗΘΟΙ ΖΟΥΚΑΣ – ΛΕΡΑΣ

Ενιπέας – ΑΟ Νέου Μοναστηρίου

ΔΙΑΙΤΗΤΗΣ ΓΙΑΝΝΗΣ
ΒΟΗΘΟΙ ΜΠΕΝΕΚΗΣ – ΑΒΡΑΜΟΠΟΥΛΟΣ

Facebook Comments

Αυτός ο ιστότοπος χρησιμοποιεί cookies για να βελτιώσει την εμπειρία σας. Υποθέτουμε ότι είστε εντάξει με αυτό, αλλά μπορείτε να εξαιρεθείτε αν το επιθυμείτε. Απόδεχομαι Περισσότ.

Privacy & Cookies Policy