Goal News Karditsa – Όλη η αθλητική επικαιρότητα  του Ν. Καρδίτσας
ΕΠΙΚΑΙΡΟΤΗΤΑ

Διαιτητές Αγώνων 16-17/10/2021

Α΄ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ 16/10/2021
ΟΜΑΔΕΣ ΓΗΠΕΔΟ ΩΡΑ
1 ΑΓΩΝΑΣ Α.Ο ΚΑΡΔΙΤΣΑ-Α.Ο ΣΕΛΛΑΝΩΝ ΒΙΟΛΟΓΙΚΟ 16.00
ΔΙΑΙΤΗΤΗΣ ΜΠΕΚΙΑΡΗΣ
ΒΟΗΘΟΙ ΣΑΚΚΑΣ-ΔΙΠΛΑΡΗΣ Μ
2 ΑΓΩΝΑΣ Α.Ο ΑΣΤΕΡΑΣ-Α.Ε ΚΑΠΠΑΔΟΚΙΚΟΥ ΣΥΝ ΑΓ ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ 16.00
ΔΙΑΙΤΗΤΗΣ ΚΟΥΚΟΥΛΗ
ΒΟΗΘΟΙ ΓΙΑΝΝΗΣ-ΠΟΛΥΜΕΡΟΥ
3 ΑΓΩΝΑΣ Α.Ε ΜΟΥΖΑΚΙΟΥ-ΑΠΟΛΛΩΝ ΜΑΚΡΥΧΩΡΙΟΥ ΜΟΥΖΑΚΙΟΥ 16.00
ΔΙΑΙΤΗΤΗΣ ΓΚΟΥΝΤΕΛΑΣ
ΒΟΗΘΟΙ ΒΟΓΙΑΤΖΗΣ-ΑΡΓΥΡΟΠΟΥΛΟΣ
4 ΑΓΩΝΑΣ Α.Ο ΑΓΝΑΝΤΕΡΟΥ-Α.Ο ΜΑΥΡΑΙΚΗ ΑΓΝΑΝΤΕΡΟΥ 16.00
ΔΙΑΙΤΗΤΗΣ ΒΑΦΕΙΑΔΗΣ
ΒΟΗΘΟΙ ΣΤΕΦΑΝΗΣ-ΑΝΤΩΝΙΟΥ Π
5 ΑΓΩΝΑΣ Α.Σ ΔΙΓΕΝΗΣ-ΠΟΜ ΘΕΣΣΑΛΙΚΟΣ ΑΡΤΕΣΙΑΝΟΥ 16.00
ΔΙΑΙΤΗΤΗΣ ΤΑΚΟΠΟΥΛΟΣ
ΒΟΗΘΟΙ ΤΡΑΜΠΟΥΡΑΣ-ΖΟΥΚΑΣ
6 ΑΓΩΝΑΣ Α.Ε ΛΕΟΝΤΑΡΙΟΥ-Α.Ο ΚΡΑΝΕΑΣ ΛΕΟΝΤΑΡΙΟΥ 16.00
ΔΙΑΙΤΗΤΗΣ ΒΑΡΛΑΜΗΣ
ΒΟΗΘΟΙ ΔΙΠΛΑΡΗΣ Α-ΚΥΡΙΤΣΗΣ
Β΄ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ ( 2ος ΟΜΙΛΟΣ ) 16/10/2021
ΟΜΑΔΕΣ ΓΗΠΕΔΟ ΩΡΑ
1 ΑΓΩΝΑΣ Α.Ο ΜΕΛΙΣΣΟΧΩΡΙΟΥ-ΑΡΗΣ ΑΓ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗΣ ΖΑΙΜΙΟΥ 16.00
ΔΙΑΙΤΗΤΗΣ ΚΟΥΤΡΟΜΑΝΟΣ
ΒΟΗΘΟΙ ΚΟΚΚΙΝΟΣ-ΜΑΜΑΛΗΣ
2 ΑΓΩΝΑΣ Α.Ο ΜΥΡΙΝΗΣ-Α.Ο ΑΣΤΗΡ ΒΛΟΧΟΥ ΜΥΡΙΝΗΣ 16.00
ΔΙΑΙΤΗΤΗΣ ΔΗΜΑΚΗΣ
ΒΟΗΘΟΙ ΜΠΕΝΕΚΗΣ-ΑΒΡΑΜΟΠΟΥΛΟΣ
3 ΑΓΩΝΑΣ Π.Ο ΔΟΞΑ ΑΜΠΕΛΟΥ-Α.Ε ΚΑΡΠΟΧΩΡΙΟΥ ΔΑΣΟΧΩΡΙΟΥ 16.00
ΔΙΑΙΤΗΤΗΣ ΓΚΟΥΖΑΣ
ΒΟΗΘΟΙ ΓΑΛΑΝΗΣ-ΛΙΑΣΚΟΣ
4 ΑΓΩΝΑΣ Α.Ο ΑΕΤΟΣ ΑΓ ΘΕΟΔΩΡΟΥ-Π.Ο ΠΑΛΑΜΑΙΚΗ ΑΓΙΟΥ ΘΕΟΔΩΡΟΥ 16.00
ΔΙΑΙΤΗΤΗΣ ΦΟΥΚΗΣ
ΒΟΗΘΟΙ ΠΑΠΠΑΣ-ΠΑΠΑΝΙΚΟΛΑΟΥ Φ
Β΄ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ (1ος ΟΜΙΛΟΣ ) 17/10/2021
ΟΜΑΔΕΣ ΓΗΠΕΔΟ ΩΡΑ
1 ΑΓΩΝΑΣ Α.Ο ΤΑΥΡΩΠΟΣ-Α.Σ ΝΕΑ ΝΙΚΗ ΚΑΜΙΝΑΔΩΝ ΣΥΝ ΑΓ ΝΙΚΟΛΑΟΥ 16.00
ΔΙΑΙΤΗΤΗΣ ΜΑΡΓΙΟΛΑΣ
ΒΟΗΘΟΙ ΓΙΟΒΑΝΗΣ-ΚΟΥΚΟΥΛΗ
2 ΑΓΩΝΑΣ Α.Σ ΑΡΗΣ ΚΑΡΔΙΤΣΑΣ-Α.Ο ΟΛΥΜ ΠΑΛ/ΣΙΟΥ ΣΥΝ ΑΓ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗΣ 16.00
ΔΙΑΙΤΗΤΗΣ ΑΝΤΩΝΙΟΥ Π
ΒΟΗΘΟΙ ΚΑΛΟΓΡΙΑΝΙΤΗΣ-ΔΙΠΛΑΡΗΣ Μ
3 ΑΓΩΝΑΣ Α.Σ ΝΕΦΕΛΗ-Α.Ο ΜΑΓΟΥΛΑ ΚΑΛΛΙΘΗΡΟΥ 16.00
ΔΙΑΙΤΗΤΗΣ ΤΑΚΟΠΟΥΛΟΣ
ΒΟΗΘΟΙ ΒΟΓΙΑΤΖΗΣ-ΣΑΚΚΑΣ
4 ΑΓΩΝΑΣ Α.Ε ΡΟΥΣΣΟΥ-ΑΣΜ ΚΑΡΑΙΣΚΑΚΗΣ ΡΟΥΣΣΟΥ 16.00
ΔΙΑΙΤΗΤΗΣ ΒΑΦΕΙΑΔΗΣ
ΒΟΗΘΟΙ ΔΗΜΑΚΗΣ-ΓΚΟΥΖΑΣ Φ
5 ΑΓΩΝΑΣ ΔΟΞΑ ΜΗΤΡΟΠΟΛΗΣ-Α.Ο ΑΙΑΣ ΜΑΡΑΘΕΑΣ ΜΗΤΡΟΠΟΛΗΣ 16.00
ΔΙΑΙΤΗΤΗΣ ΒΑΡΛΑΜΗΣ
ΒΟΗΘΟΙ ΤΡΑΜΠΟΥΡΑΣ-ΠΑΠΠΑΣ Γ
Γ΄ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ (1ος ΟΜΙΛΟΣ ) 17/10/2021
ΟΜΑΔΕΣ ΓΗΠΕΔΟ ΩΡΑ
1 ΑΓΩΝΑΣ ΣΦ ΑΡΓΕΝΤΙΝΗ-ΒΑΓΓΕΛΙΤΣΑ ΚΟΥΣΙΑΝΤΖΑ ΚΑΜΙΝΑΔΩΝ 16.00
ΔΙΑΙΤΗΤΗΣ ΦΟΥΚΗΣ
ΒΟΗΘΟΙ ΜΑΜΑΛΗΣ-ΛΙΑΣΚΟΣ
2 ΑΓΩΝΑΣ ΕΘΝΙΚΟΣ ΚΑΡΔΙΤΣΑΣ-ΗΡΑΚΛΗΣ ΚΑΡΔ/ΛΑΣ ΝΟΣΟΚΟΜΕΙΟΥ 16.00
ΔΙΑΙΤΗΤΗΣ ΜΠΕΚΙΑΡΗΣ
ΒΟΗΘΟΙ ΔΙΠΛΑΡΗΣ Α-ΓΚΟΥΝΤΕΛΑΣ
3 ΑΓΩΝΑΣ ΑΚΑΔ ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΟΣ-ΑΚΑΔ ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟΥ ΣΤΑΥΡΟΥ 16.00
ΔΙΑΙΤΗΤΗΣ ΜΠΕΝΕΚΗΣ
ΒΟΗΘΟΙ ΑΒΡΑΜΟΠΟΥΛΟΣ-ΚΑΛΟΓΗΡΟΣ
4 ΑΓΩΝΑΣ Α.Ο ΑΣΠΙΔΑ-ΔΟΞΑ ΑΓ ΤΡΙΑΔΑΣ ΚΡΥΑΣ ΒΡΥΣΗ 12.00
ΔΙΑΙΤΗΤΗΣ ΚΟΥΤΡΟΜΑΝΟΣ
ΒΟΗΘΟΙ ΣΤΕΦΑΝΗΣ-ΠΟΛΥΜΕΡΟΥ
5 ΑΓΩΝΑΣ ΘΥΕΛΛΑ ΝΕΟΧΩΡΙΟΥ-ΑΤΡ ΠΤΕΛΟΠΟΥΛΑΣ ΓΕΩΡΓΙΚΟΥ 16.00
ΔΙΑΙΤΗΤΗΣ ΓΑΝΙΑΣ
ΒΟΗΘΟΙ ΣΤΕΦΑΝΗΣ-ΕΥΑΓΓΕΛΟΥ
Γ΄ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ (2ος ΟΜΙΛΟΣ ) 17/10/2021
ΟΜΑΔΕΣ ΓΗΠΕΔΟ ΩΡΑ
1 ΑΓΩΝΑΣ Α.Ο ΖΑΙΜΙΟΥ-Α.Ε ΜΕΝΕΛΑΙΣ ΛΟΥΤΡΟΠΗΓΗΣ ΖΑΙΜΙΟΥ 16.00
ΔΙΑΙΤΗΤΗΣ ΑΡΓΥΡΟΠΟΥΛΟΣ
ΒΟΗΘΟΙ ΠΟΛΥΜΕΡΟΥ-ΠΑΠΑΝΙΚΟΛΑΟΥ Φ
2 ΑΓΩΝΑΣ Α.Ο ΣΟΦΑΔΩΝ-Α.Ο ΝΕΟΥ ΜΟΝΑΣΤΗΡΙΟΥ ΜΑΣΧΟΛΟΥΡΙΟΥ 16.00
ΔΙΑΙΤΗΤΗΣ ΚΥΡΙΤΣΗΣ
ΒΟΗΘΟΙ ΓΙΑΝΝΗΣ-ΖΟΥΚΑΣ
3 ΑΓΩΝΑΣ Α.Σ ΕΝΙΠΕΥΣ ΙΤΕΑΣ-ΗΡΑΚΛΗΣ ΠΑΛΑΜΑ ΙΤΕΑΣ 16.00
ΔΙΑΙΤΗΤΗΣ ΓΑΛΑΝΗΣ
ΒΟΗΘΟΙ ΚΟΚΚΙΝΟΣ-ΤΣΙΑΜΟΥΡΑΣ
4 ΑΓΩΝΑΣ ΕΘΝΙΚΟΣ ΚΕΔΡΟΥ-ΑΙΑΣ ΚΑΡΠΟΧΩΡΙΟΥ ΚΕΔΡΟΥ 16.00
ΔΙΑΙΤΗΤΗΣ ΤΖΕΛΛΟΣ
ΒΟΗΘΟΙ ΚΟΥΤΡΟΜΑΝΟΣ-ΤΕΤΑΓΙΩΤΗΣ

Παραλαβή Φ.Α: Σάββατο 16-10-2021 και ώρα 10-12 από τα Γραφεία της ΕΠΣ Καρδίτσας  Αζά 6

Παράδοση Φ.Α  ΥΠΟΧΡΕΩΤΙΚΑ  Δευτέρα 18-10-2021 έως 8:00 μμ στα Γραφεία της Ένωσης Αζά 6.

Facebook Comments

Αυτός ο ιστότοπος χρησιμοποιεί cookies για να βελτιώσει την εμπειρία σας. Υποθέτουμε ότι είστε εντάξει με αυτό, αλλά μπορείτε να εξαιρεθείτε αν το επιθυμείτε. Απόδεχομαι Περισσότ.

Privacy & Cookies Policy