Goal News Karditsa – Όλη η αθλητική επικαιρότητα  του Ν. Καρδίτσας

Βαθμολογία Γ’ Εθνικής

Goal News

Γ’ Εθνική 3ος όμιλος 2019-2020

Γ’ ΕΘΝΙΚΗ 3ΟΣ ΟΜΙΛΟΣ – ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ

ΘΕΣΗ ΟΜΑΔΑ ΑΓ. Β. Ν Ι Η ΕΠ ΑΜ Δ
1
Πιερικός

Πιερικός

23 56 17 5 1 45 6 39
2
Θησέας Αγριάς

Θησέας Αγριάς

23 43 14 1 8 46 31 15
3
ΑΕ Καρίτσας

ΑΕ Καρίτσας

23 41 11 8 4 39 16 23
4
Ηρακλής Λάρισας

Ηρακλής Λάρισας

23 40 12 4 7 33 27 6
5
Ατρόμητος Παλαμά

Ατρόμητος Παλαμά

23 36 10 6 7 26 21 5
6
Αλμυρός

Αλμυρός

23 35 10 5 8 25 20 5
7
ΑΟ Σελλάνων

ΑΟ Σελλάνων

23 33 8 9 6 23 23 0
8
Αταλάντη

Αταλάντη

23 32 10 2 11 29 34 -5
9
ΑΕΣ Διαγόρας

ΑΕΣ Διαγόρας

23 28 7 7 9 22 27 -5
10
Μετέωρα

Μετέωρα

23 28 7 7 9 25 24 1
11
Οικ. Τσαριτσάνης

Οικ. Τσαριτσάνης

23 26 6 8 9 19 26 -7
12
Δίας Δίου

Δίας Δίου

23 25 8 1 14 19 37 -18
13
Διγενής Νεοχωρίου

Διγενής Νεοχωρίου

23 22 5 7 11 31 41 -10
14
Ποταμιά

Ποταμιά

23 2 0 2 21 7 56 -49
Σάββατο, 21 Σεπτεμβρίου 2019
16:30 Ατρόμητος Παλαμά 2 : 0 Γ.Σ. Αλμυρού
Κυριακή, 22 Σεπτεμβρίου 2019
16:30 Μετέωρα 1 : 1 Διαγόρας Στεφανοβικείου
16:30 Αταλάντη 1 : 0 Ποταμιά
16:30 Καρίτσα 4 : 0 Δίας Δίου
16:30 Διγενής Νεοχωρίου 1 : 2 Α.Ο. Σελλάνων
16:30 Θησέας Αγριάς 0 : 1 Πιερικός
16:30 Οικονόμος Τσαριτσάνης 0 : 0 Ηρακλής Λάρισας
Κυριακή, 29 Σεπτεμβρίου 2019
16:00 Αταλάντη 2 : 0 Μετέωρα
16:00 Διαγόρας Στεφανοβικείου 1: 3 Καρίτσα
16:00 Ποταμιά 1 : 1 Διγενής Νεοχωρίου
16:00 Δίας Δίου 2: 1 Ατρόμητος Παλαμά
16:00 Α.Ο. Σελλάνων 2 : 2 Θησέας Αγριάς
16:00 Γ.Σ. Αλμυρού 2 : 0 Οικονόμος Τσαριτσάνης
16:00 Πιερικός 4 : 0 Ηρακλής Λάρισας
Κυριακή, 6 Οκτωβρίου 2019
16:00 Μετέωρα 1 : 0 Καρίτσα
16:00 Διγενής Νεοχωρίου 2 : 2 Αταλάντη
16:00 Ατρόμητος Παλαμά 2 : 1 Διαγόρας Στεφανοβικείου
16:00 Θησέας Αγριάς 5 : 0 Ποταμιά
16:00 Οικονόμος Τσαριτσάνης 5: 1 Δίας Δίου
16:00 Ηρακλής Λάρισας 0 : 2 Α.Ο. Σελλάνων
16:00 Πιερικός 0: 0 Γ.Σ. Αλμυρού
Κυριακή, 13 Οκτωβρίου 2019
16:00 Διγενής Νεοχωρίου 2: 2 Μετέωρα
16:00 Καρίτσα 2 : 2 Ατρόμητος Παλαμά
16:00 Αταλάντη 1 : 2 Θησέας Αγριάς
16:00 Διαγόρας Στεφανοβικείου 0: 0 Οικονόμος Τσαριτσάνης
16:00 Ποταμιά 1 : 2 Ηρακλής Λάρισας
16:00 Δίας Δίου 0 : 0 Πιερικός
16:00 Α.Ο. Σελλάνων 1 : 0 Γ.Σ. Αλμυρού
Κυριακή, 20 Οκτωβρίου 2019
16:00 Μετέωρα 0 : 0 Ατρόμητος Παλαμά
16:00 Θησέας Αγριάς 2 : 1 Διγενής Νεοχωρίου
16:00 Οικονόμος Τσαριτσάνης 1 : 1 Καρίτσα
16:00 Ηρακλής Λάρισας 3 : 0 Αταλάντη
16:00 Πιερικός 1 : 0 Διαγόρας Στεφανοβικείου
16:00 Γ.Σ. Αλμυρού 1: 0 Ποταμιά
16:00 Α.Ο. Σελλάνων 1 : 0 Δίας Δίου
Κυριακή, 27 Οκτωβρίου 2019
15:00 Θησέας Αγριάς 2 : 0 Μετέωρα
15:00 Ατρόμητος Παλαμά 0: 0 Οικονόμος Τσαριτσάνης
15:00 Διγενής Νεοχωρίου 0 : 1 Ηρακλής Λάρισας
15:00 Καρίτσα 1: 0 Πιερικός
15:00 Αταλάντη 3 : 2 Γ.Σ. Αλμυρού
15:00 Διαγόρας Στεφανοβικείου 1 : 1 Α.Ο. Σελλάνων
15:00 Ποταμιά 2 : 2 Δίας Δίου
Κυριακή, 3 Νοεμβρίου 2019
14:00 Μετέωρα 0: 0 Οικονόμος Τσαριτσάνης
14:00 Ηρακλής Λάρισας 2: 1 Θησέας Αγριάς
14:00 Πιερικός 2 : 0 Ατρόμητος Παλαμά
14:00 Γ.Σ. Αλμυρού 1 : 1 Διγενής Νεοχωρίου
14:00 Α.Ο. Σελλάνων 1: 1 Καρίτσα
14:00 Δίας Δίου 1 : 0 Αταλάντη
14:00 Ποταμιά 0 : 1 Διαγόρας Στεφανοβικείου
Κυριακή, 10 Νοεμβρίου 2019
14:00 Ηρακλής Λάρισας 3 : 2 Μετέωρα
14:00 Οικονόμος Τσαριτσάνης 0 : 5 Πιερικός
14:00 Θησέας Αγριάς 1: 0 Γ.Σ. Αλμυρού
14:00 Ατρόμητος Παλαμά 0: 0 Α.Ο. Σελλάνων
14:00 Διγενής Νεοχωρίου 5: 1 Δίας Δίου
14:00 Καρίτσα 5: 0 Ποταμιά
14:00 Αταλάντη 2 : 1 Διαγόρας Στεφανοβικείου
Σάββατο, 16 Νοεμβρίου 2019
14:00 Μετέωρα 0 : 1 Πιερικός
14:00 Γ.Σ. Αλμυρού 3 : 2 Ηρακλής Λάρισας
14:00 Α.Ο. Σελλάνων 0 : 1 Οικονόμος Τσαριτσάνης
14:00 Δίας Δίου 3 : 1 Θησέας Αγριάς
14:00 Ποταμιά 0 : 2 Ατρόμητος Παλαμά
14:00 Διαγόρας Στεφανοβικείου 1 : 1 Διγενής Νεοχωρίου
14:00 Καρίτσα 2: 0 Αταλάντη
Κυριακή, 24 Νοεμβρίου 2019
14:00 Γ.Σ. Αλμυρού 1 : 2 Μετέωρα
14:00 Πιερικός 2 : 0 Α.Ο. Σελλάνων
14:00 Ηρακλής Λάρισας 1 : 0 Δίας Δίου
14:00 Οικονόμος Τσαριτσάνης 2 :0 Ποταμιά
14:00 Θησέας Αγριάς 3 : 0 Διαγόρας Στεφανοβικείου
14:00 Ατρόμητος Παλαμά 1 : 0 Αταλάντη
14:00 Διγενής Νεοχωρίου 2 : 1 Καρίτσα
Κυριακή, 1 Δεκεμβρίου 2019
14:00 Μετέωρα 0 : 0 Α.Ο. Σελλάνων
14:00 Δίας Δίου 1 : 2 Γ.Σ. Αλμυρού
14:00 Ποταμιά 1 : 3 Πιερικός
14:00 Διαγόρας Στεφανοβικείου 1 : 1 Ηρακλής Λάρισας
14:00 Αταλάντη 1 : 0 Οικονόμος Τσαριτσάνης
14:00 Καρίτσα 3: 1 Θησέας Αγριάς
14:00 Ατρόμητος Παλαμά 1 : 2 Διγενής Νεοχωρίου
Κυριακή, 8 Δεκεμβρίου 2019
14:00 Δίας Δίου 2 : 0 Μετέωρα
14:00 Α.Ο. Σελλάνων 2 : 1 Ποταμιά
14:00 Γ.Σ. Αλμυρού 0 : 2 Διαγόρας Στεφανοβικείου
14:00 Πιερικός 4 : 0 Αταλάντη
14:00 Ηρακλής Λάρισας 2 : 0 Καρίτσα
14:00 Οικονόμος Τσαριτσάνης 3 : 2 Διγενής Νεοχωρίου
14:00 Θησέας Αγριάς 5 : 2 Ατρόμητος Παλαμά
Κυριακή, 15 Δεκεμβρίου 2019
14:00 Μετέωρα 6 : 0 Ποταμιά
14:00 Διαγόρας Στεφανοβικείου 0 : 1 Δίας Δίου
14:00 Αταλάντη 2 : 4 Α.Ο. Σελλάνων
14:00 Καρίτσα 0 : 0 Γ.Σ. Αλμυρού
14:00 Διγενής Νεοχωρίου 0 : 3 Πιερικός
14:00 Ατρόμητος Παλαμά 3 : 1 Ηρακλής Λάρισας
14:00 Οικονόμος Τσαριτσάνης 1 : 2 Θησέας Αγριάς
Κυριακή, 22 Δεκεμβρίου 2019
14:00 Διαγόρας Στεφανοβικείου 2 : 1 Μετέωρα
14:00 Ποταμιά 0 : 1 Αταλάντη
14:00 Δίας Δίου 0 : 2 Καρίτσα
14:00 Α.Ο. Σελλάνων 2 : 2 Διγενής Νεοχωρίου
14:00 Γ.Σ. Αλμυρού 0 : 2 Ατρόμητος Παλαμά
14:00 Πιερικός 3 : 0 Θησέας Αγριάς
14:00 Ηρακλής Λάρισας 2 : 0 Οικονόμος Τσαριτσάνης
Κυριακή, 5 Ιανουαρίου 2020
14:00 Μετέωρα 2 : 1 Αταλάντη
14:00 Καρίτσα 0 : 1 Διαγόρας Στεφανοβικείου
14:00 Διγενής Νεοχωρίου 4: 1 Ποταμιά
14:00 Ατρόμητος Παλαμά 1: 0 Δίας Δίου
14:00 Θησέας Αγριάς 3 : 1 Α.Ο. Σελλάνων
14:00 Οικονόμος Τσαριτσάνης 0 : 1 Γ.Σ. Αλμυρού
14:00 Ηρακλής Λάρισας 0 : 0 Πιερικός
Κυριακή, 12 Ιανουαρίου 2020
14:00 Καρίτσα 0 : 0 Μετέωρα
14:00 Αταλάντη 3 : 0 Διγενής Νεοχωρίου
14:00 Διαγόρας Στεφανοβικείου 0 : 0 Ατρόμητος Παλαμά
14:00 Ποταμιά 0 : 2 Θησέας Αγριάς
14:00 Δίας Δίου 1 : 0 Οικονόμος Τσαριτσάνης
14:00 Α.Ο. Σελλάνων 1 : 0 Ηρακλής Λάρισας
14:00 Γ.Σ. Αλμυρού 1: 1 Πιερικός
Κυριακή, 19 Ιανουαρίου 2020
14:00 Μετέωρα 3 : 0 Διγενής Νεοχωρίου
14:00 Ατρόμητος Παλαμά 1 : 3 Καρίτσα
14:00 Θησέας Αγριάς 2 : 1 Αταλάντη
14:00 Οικονόμος Τσαριτσάνης 4 : 1 Διαγόρας Στεφανοβικείου
14:00 Ηρακλής Λάρισας 1 : 0 Ποταμιά
14:00 Πιερικός 2 : 0 Δίας Δίου
14:00 Γ.Σ. Αλμυρού 0 : 0 Α.Ο. Σελλάνων
Κυριακή, 26 Ιανουαρίου 2020
14:00 Ατρόμητος Παλαμά 2 : 0 Μετέωρα
14:00 Διγενής Νεοχωρίου 1 : 2 Θησέας Αγριάς
14:00 Καρίτσα 1 : 1 Οικονόμος Τσαριτσάνης
14:00 Αταλάντη 3 : 1 Ηρακλής Λάρισας
14:00 Διαγόρας Στεφανοβικείου 0 : 2 Πιερικός
14:00 Ποταμιά 0 : 3 Γ.Σ. Αλμυρού
14:00 Δίας Δίου 2 : 0 Α.Ο. Σελλάνων
Κυριακή, 2 Φεβρουαρίου 2020
14:00 Μετέωρα 2 : 3 Θησέας Αγριάς
14:00 Οικονόμος Τσαριτσάνης 0 : 0 Ατρόμητος Παλαμά
14:00 Ηρακλής Λάρισας 4 : 0 Διγενής Νεοχωρίου
14:00 Πιερικός 0 : 0 Καρίτσα
14:00 Γ.Σ. Αλμυρού 2 : 1 Αταλάντη
14:00 Α.Ο. Σελλάνων 2 : 1 Διαγόρας Στεφανοβικείου
14:00 Δίας Δίου 1 : 0 Ποταμιά
Κυριακή, 16  Φεβρουαρίου 2020
14:00 Οικονόμος Τσαριτσάνης 0 : 1 Μετέωρα
14:00 Θησέας Αγριάς 3: 4 Ηρακλής Λάρισας
14:00 Ατρόμητος Παλαμά 0 : 2 Πιερικός
14:00 Διγενής Νεοχωρίου 0 : 3 Γ.Σ. Αλμυρού
14:00 Καρίτσα 2: 0 Α.Ο. Σελλάνων
14:00 Αταλάντη 1 : 0 Δίας Δίου
14:00 Διαγόρας Στεφανοβικείου 3: 0 Ποταμιά
Κυριακή, 16 Φεβρουαρίου 2020
14:00 Μετέωρα 0: 0 Ηρακλής Λάρισας
14:00 Πιερικός 5 : 0 Οικονόμος Τσαριτσάνης
14:00 Γ.Σ. Αλμυρού 1 : 0 Θησέας Αγριάς
14:00 Α.Ο. Σελλάνων 0 : 1 Ατρόμητος Παλαμά
14:00 Δίας Δίου 0 : 2 Διγενής Νεοχωρίου
14:00 Ποταμιά 0 : 5 Καρίτσα
14:00 Διαγόρας Στεφανοβικείου 2 : 0 Αταλάντη
Σάββατο, 29 Φεβρουαρίου 2020
14:00 Πιερικός 2: 1 Μετέωρα
14:00 Ηρακλής Λάρισας 0 : 2 Γ.Σ. Αλμυρού
14:00 Οικονόμος Τσαριτσάνης 0 : 0 Α.Ο. Σελλάνων
14:00 Θησέας Αγριάς 3 : 0 Δίας Δίου
14:00 Ατρόμητος Παλαμά 2 : 0 Ποταμιά
14:00 Διγενής Νεοχωρίου 1 : 1 Διαγόρας Στεφανοβικείου
14:00 Αταλάντη 2: 2 Καρίτσα
Σάββατο, 8 Μαρτίου  2020
14:00 Μετέωρα 1: 0 Γ.Σ. Αλμυρού
14:00 Α.Ο. Σελλάνων 1 : 1 Πιερικός
14:00 Δίας Δίου 0: 3 Ηρακλής Λάρισας
14:00 Ποταμιά 0 : 1 Οικονόμος Τσαριτσάνης
14:00 Διαγόρας Στεφανοβικείου 2: 1 Θησέας Αγριάς
14:00 Αταλάντη 2: 1 Ατρόμητος Παλαμά
14:00 Καρίτσα 1 : 0 Διγενής Νεοχωρίου
Κυριακή, 8 Μαρτίου 2020
14:00 Α.Ο. Σελλάνων – : – Μετέωρα
14:00 Γ.Σ. Αλμυρού – : – Δίας Δίου
14:00 Πιερικός – : – Ποταμιά
14:00 Ηρακλής Λάρισας – : – Διαγόρας Στεφανοβικείου
14:00 Οικονόμος Τσαριτσάνης – : – Αταλάντη
14:00 Θησέας Αγριάς – : – Καρίτσα
14:00 Διγενής Νεοχωρίου – : – Ατρόμητος Παλαμά
Κυριακή, 15 Μαρτίου 2020
14:00 Μετέωρα – : – Δίας Δίου
14:00 Ποταμιά – : – Α.Ο. Σελλάνων
14:00 Διαγόρας Στεφανοβικείου – : – Γ.Σ. Αλμυρού
14:00 Αταλάντη – : – Πιερικός
14:00 Καρίτσα – : – Ηρακλής Λάρισας
14:00 Διγενής Νεοχωρίου – : – Οικονόμος Τσαριτσάνης
14:00 Ατρόμητος Παλαμά – : – Θησέας Αγριάς
Κυριακή, 22 Μαρτίου 2020
14:00 Ποταμιά – : – Μετέωρα
14:00 Δίας Δίου – : – Διαγόρας Στεφανοβικείου
14:00 Α.Ο. Σελλάνων – : – Αταλάντη
14:00 Γ.Σ. Αλμυρού – : – Καρίτσα
14:00 Πιερικός – : – Διγενής Νεοχωρίου
14:00 Ηρακλής Λάρισας – : – Ατρόμητος Παλαμά
14:00 Θησέας Αγριάς – : – Οικονόμος Τσαριτσάνης
Facebook Comments

Αυτός ο ιστότοπος χρησιμοποιεί cookies για να βελτιώσει την εμπειρία σας. Υποθέτουμε ότι είστε εντάξει με αυτό, αλλά μπορείτε να εξαιρεθείτε αν το επιθυμείτε. Απόδεχομαι Περισσότ.

Privacy & Cookies Policy