Goal News Karditsa – Όλη η αθλητική επικαιρότητα  του Ν. Καρδίτσας

Βαθμολογία Β’ ΤΟΠΙΚΟ 1ος Όμιλος

Goal News

Β’ ΕΠΣΚ (1ος όμιλος) 2019-2020

Β1′ ΕΠΣΚ – ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ

ΘΕΣΗ ΟΜΑΔΑ ΑΓ. Β. Ν Ι Η ΕΠ ΑΜ Δ
1
ΑΟ Μελισσοχωρίου

ΑΟ Μελισσοχωρίου

20 48 15 3 2 45 10 35
2
Δόξα Μάρκου

Δόξα Μάρκου

20 47 15 2 3 56 12 44
3
Δόξα Αμπέλου

Δόξα Αμπέλου

20 44 14 2 4 50 25 25
4
Θεσ. Γοργοβιτών

Θεσ. Γοργοβιτών

20 44 13 5 2 46 11 35
5
Άρης Αγ. Παρασκευής

Άρης Αγ. Παρασκευής

20 38 12 2 6 42 21 21
6
Αετός Καλλιφωνίου

Αετός Καλλιφωνίου

20 35 10 5 5 38 19 19
7
Ατρ. Πτελοπούλας

Ατρ. Πτελοπούλας

20 31 9 4 7 37 32 5
8
ΑΕ Ρούσσου

ΑΕ Ρούσσου

20 31 9 4 7 30 22 8
9
Κένταυρος Ανάβρας

Κένταυρος Ανάβρας

20 29 9 2 9 34 32 2
10
Νέο Μοναστήρι

Νέο Μοναστήρι

20 27 7 6 7 27 32 -5
11
Νίκη Κέδρου

Νίκη Κέδρου

20 24 7 3 10 29 38 -9
12
ΑΟ Ζαϊμίου

ΑΟ Ζαϊμίου

20 19 5 4 11 20 39 -19
13
Αίας Καρποχωρίου

Αίας Καρποχωρίου

20 17 5 2 13 18 52 -34
14
Ενιπέας

Ενιπέας

20 12 5 2 13 30 49 -19
15
ΑΟ Άρνης

ΑΟ Άρνης

18 0 0 0 18 0 54 -54
16
Μενελαΐδα

Μενελαΐδα

18 0 0 0 18 0 54 -54
Κυριακή, 29 Σεπτεμβρίου 2019
16:00 Κένταυρος Ανάβρας 0 : 2 Αετός Καλλιφωνίου
16:00 Α.Ο. Ζαϊμίου 3: 0 Κέδρος
16:00 Δόξα Αμπέλου 1: 2 Ατρόμητος Πτελοπούλας
16:00 Άρνη ματαιωθηκε Μενελαΐδα
16:00 Μελισσοχώρι 3 : 0 Αίας Καρποχωρίου
16:00 Άρης Αγ. Παρασκευής 2 : 0 Ενιππέας
16:00 Δόξα Μάρκου 4 : 0 Ρούσσο
16:00 Νέο Μοναστήρι 1: 4 Θεσσαλικός Γοργ/τών
Κυριακή, 6 Οκτωβρίου 2019
16:00 Α.Ο. Ζαϊμίου 0 : 2 Κένταυρος Ανάβρας
16:00 Αετός Καλλιφωνίου 1: 2 Δόξα Αμπέλου
16:00 Κέδρος 3 : 0 α.α Άρνη
16:00 Ατρόμητος Πτελοπούλας 1 : 2 Μελισσοχώρι
16:00 Μενελαΐδα 0 : 3 α.α Άρης Αγ. Παρασκευής
16:00 Αίας Καρποχωρίου 1 : 1 Δόξα Μάρκου
16:00 Ενιππέας 2: 3 Θεσσαλικός Γοργ/τών
16:00 Ρούσσο 1 : 1 Νέο Μοναστήρι
Κυριακή, 13 Οκτωβρίου 2019
16:00 Κένταυρος Ανάβρας 2 : 6 Δόξα Αμπέλου
16:00 Άρνη 0 : 3 α.α Α.Ο. Ζαϊμίου
16:00 Μελισσοχώρι 5 : 1 Αετός Καλλιφωνίου
16:00 Άρης Αγ. Παρασκευής 3: 2 Κέδρος
16:00 Δόξα Μάρκου 4 : 3 Ατρόμητος Πτελοπούλας
16:00 Θεσσαλικός Γοργ/τών 3: 0 α.α Μενελαΐδα
16:00 Νέο Μοναστήρι 0   2 Καρποχώρι
16:00 Ενιππέας 0 : 0 Ρούσσο
Κυριακή, 20 Οκτωβρίου 2019
16:00 Άρνη 0 : 3 α.α Κένταυρος Ανάβρας
16:00 Δόξα Αμπέλου 2 : 2 Μελισσοχώρι
16:00 Α.Ο. Ζαϊμίου 0 : 3 Άρης Αγ. Παρασκευής
16:00 Αετός Καλλιφωνίου 1 : 2 Δόξα Μάρκου
16:00 Κέδρος 1 : 4 Θεσσαλικός Γοργ/τών
16:00 Ατρόμητος Πτελοπούλας 1 : 2 Νέο Μοναστήρι
16:00 Μενελαΐδα 0 : 3 Ρούσσο
16:00 Αίας Καρποχωρίου 0 : 3 Ενιππέας
Κυριακή, 27 Οκτωβρίου 2019
14:00 Κένταυρος Ανάβρας 0 : 2 Μελισσοχώρι
14:00 Άρης Αγ. Παρασκευής 3 : 0 α.α Άρνη
14:00 Δόξα Μάρκου 5 : 0 Δόξα Αμπέλου
14:00 Θεσσαλικός Γοργ/τών 1 : 0 Α.Ο. Ζαϊμίου
14:00 Νέο Μοναστήρι 1: 1 Αετός Καλλιφωνίου
14:00 Ρούσσο 0 : 1 Κέδρος
14:00 Ενιππέας 0 : 2 Ατρόμητος Πτελοπούλας
14:00 Μενελαΐδα 0 : 3 α.α Αίας Καρποχωρίου
Κυριακή, 3 Νοεμβρίου 2019
14:00 Άρης Αγ. Παρασκευής 4 : 2 Κένταυρος Ανάβρας
14:00 Μελισσοχώρι 2 : 0 Δόξα Μάρκου
14:00 Άρνη 0 : 3 α.α Θεσσαλικός Γοργ/τών
14:00 Δόξα Αμπέλου 1 : 3 Νέο Μοναστήρι
14:00 Α.Ο. Ζαϊμίου 2 : 4 Ρούσσο
14:00 Αετός Καλλιφωνίου 6 : 0 Ενιππέας
14:00 Κέδρος 3 : 1 Αίας Καρποχωρίου
14:00 Ατρόμητος Πτελοπούλας 3 : 0 α.α Μενελαΐδα
Κυριακή, 10 Νοεμβρίου 2019
14:00 Κένταυρος Ανάβρας 0 : 5 Δόξα Μάρκου
14:00 Θεσσαλικός Γοργ/τών 0 : 0 Άρης Αγ. Παρασκευής
14:00 Νέο Μοναστήρι 1 : 1 Μελισσοχώρι
14:00 Ρούσσο 3 : 0 Άρνη
14:00 Ενιππέας 4 : 1 Δόξα Αμπέλου
14:00 Αίας Καρποχωρίου 1 : 1 Α.Ο. Ζαϊμίου
14:00 Μενελαΐδα 0 : 3 Αετός Καλλιφωνίου
14:00 Κέδρος 2 : 2 Ατρόμητος Πτελοπούλας
Κυριακή, 17 Νοεμβρίου 2019
14:00 Θεσσαλικός Γοργ/τών 1 : 1 Κένταυρος Ανάβρας
14:00 Δόξα Μάρκου 0 : 1 Νέο Μοναστήρι
14:00 Άρης Αγ. Παρασκευής 3 : 4 Ρούσσο
14:00 Μελισσοχώρι 4: 0 Ενιππέας
14:00 Άρνη 0: 3 Αίας Καρποχωρίου
14:00 Δόξα Αμπέλου 3 : 0 Μενελαΐδα
14:00 Α.Ο. Ζαϊμίου 1 : 1 Ατρόμητος Πτελοπούλας
14:00 Αετός Καλλιφωνίου 0: 0 Κέδρος
Κυριακή, 24 Νοεμβρίου 2019
14:00 Κένταυρος Ανάβρας 3 : 0 Νέο Μοναστήρι
14:00 Ρούσσο 0 : 0 Θεσσαλικός Γοργ/τών
14:00 Ενιππέας 2 : 4 Δόξα Μάρκου
14:00 Αίας Καρποχωρίου 1 : 4 Άρης Αγ. Παρασκευής
14:00 Μενελαΐδα 0 : 3 Μελισσοχώρι
14:00 Ατρόμητος Πτελοπούλας 3 : 0 Άρνη
14:00 Κέδρος 0 : 3 Δόξα Αμπέλου
14:00 Αετός Καλλιφωνίου 6 : 1 Α.Ο. Ζαϊμίου
Κυριακή, 1 Δεκεμβρίου 2019
14:00 Ρούσσο 4 : 1 Κένταυρος Ανάβρας
14:00 Νέο Μοναστήρι 4: 1 Ενιππέας
14:00 Θεσσαλικός Γοργ/τών 5 : 0 Αίας Καρποχωρίου
14:00 Δόξα Μάρκου 3 : 0 Μενελαΐδα
14:00 Άρης Αγ. Παρασκευής 0 : 1 Ατρόμητος Πτελοπούλας
14:00 Μελισσοχώρι 2 : 0 Κέδρος
14:00 Άρνη 0 : 3 Αετός Καλλιφωνίου
14:00 Δόξα Αμπέλου 6: 1 Α.Ο. Ζαϊμίου
Κυριακή, 8 Δεκεμβρίου 2019
14:00 Κένταυρος Ανάβρας 3 : 1 Ενιππέας
14:00 Αίας Καρποχωρίου 0 : 2 Ρούσσο
14:00 Μενελαΐδα 0: 3 Νέο Μοναστήρι
14:00 Ατρόμητος Πτελοπούλας 1 : 5 Θεσσαλικός Γοργ/τών
14:00 Κέδρος 0: 4 Δόξα Μάρκου
14:00 Αετός Καλλιφωνίου 1 : 0 Άρης Αγ. Παρασκευής
14:00 Α.Ο. Ζαϊμίου 0 : 3 Μελισσοχώρι
14:00 Δόξα Αμπέλου 3: 0 Άρνη
Κυριακή, 15 Δεκεμβρίου 2019
14:00 Αίας Καρποχωρίου 1: 0 Κένταυρος Ανάβρας
14:00 Ενιππέας 3: 0 Μενελαΐδα
14:00 Ρούσσο 1 : 2 Ατρόμητος Πτελοπούλας
14:00 Νέο Μοναστήρι 2 : 2 Κέδρος
14:00 Θεσσαλικός Γοργ/τών 1 : 1 Αετός Καλλιφωνίου
14:00 Δόξα Μάρκου 4 : 0 Α.Ο. Ζαϊμίου
14:00 Άρης Αγ. Παρασκευής 0 : 1 Δόξα Αμπέλου
14:00 Μελισσοχώρι 3 : 0 Άρνη
Κυριακή, 22 Δεκεμβρίου 2019
14:00 Κένταυρος Ανάβρας 3: 0 Μενελαΐδα
14:00 Ατρόμητος Πτελοπούλας 5 : 0 Αίας Καρποχωρίου
14:00 Κέδρος 4 : 3 Ενιππέας
14:00 Αετός Καλλιφωνίου 1 : 0 Ρούσσο
14:00 Α.Ο. Ζαϊμίου 1: 0 Νέο Μοναστήρι
14:00 Δόξα Αμπέλου 3 : 1 Θεσσαλικός Γοργ/τών
14:00 Άρνη 0 : 3 Δόξα Μάρκου
14:00 Μελισσοχώρι 2 : 0 Άρης Αγ. Παρασκευής
Κυριακή, 12 Ιανουαρίου 2020
14:00 Ατρόμητος Πτελοπούλας 3: 2 Κένταυρος Ανάβρας
14:00 Μενελαΐδα 0 : 3 Κέδρος
14:00 Αίας Καρποχωρίου 1 : 4 Αετός Καλλιφωνίου
14:00 Ενιππέας 1 : 1 Α.Ο. Ζαϊμίου
14:00 Ρούσσο 1 : 2 Δόξα Αμπέλου
14:00 Νέο Μοναστήρι 3 : 0 Άρνη
14:00 Θεσσαλικός Γοργ/τών 0 : 1 Μελισσοχώρι
14:00 Δόξα Μάρκου 5: 0 Άρης Αγ. Παρασκευής
Κυριακή, 19 Ιανουαρίου 2020
14:00 Κένταυρος Ανάβρας 4 : 1 Κέδρος
14:00 Αετός Καλλιφωνίου 0: 0 Ατρόμητος Πτελοπούλας
14:00 Α.Ο. Ζαϊμίου 3 : 0 Μενελαΐδα
14:00 Δόξα Αμπέλου 5 : 0 Αίας Καρποχωρίου
14:00 Άρνη 0 : 3 Ενιππέας
14:00 Μελισσοχώρι 2 : 0 Ρούσσο
14:00 Άρης Αγ. Παρασκευής 4: 1 Νέο Μοναστήρι
14:00 Δόξα Μάρκου 0 : 0 Θεσσαλικός Γοργ/τών
Κυριακή, 26 Ιανουαρίου 2020
14:00 Αετός Καλλιφωνίου 0: 0 Κένταυρος Ανάβρας
14:00 Κέδρος 2 : 1 Α.Ο. Ζαϊμίου
14:00 Ατρόμητος Πτελοπούλας 1 : 1 Δόξα Αμπέλου
14:00 Μενελαΐδα – : – Άρνη
14:00 Αίας Καρποχωρίου 0 : 4 Μελισσοχώρι
14:00 Ενιππέας 0 : 5 Άρης Αγ. Παρασκευής
14:00 Ρούσσο 0: 2 Δόξα Μάρκου
14:00 Θεσσαλικός Γοργ/τών 5 : 0 Νέο Μοναστήρι
Κυριακή, 9 Φεβρουαρίου 2020
14:00 Κένταυρος Ανάβρας 4: 0 Α.Ο. Ζαϊμίου
14:00 Δόξα Αμπέλου 3 : 1 Αετός Καλλιφωνίου
14:00 Άρνη 0 : 3 α.α Κέδρος
14:00 Μελισσοχώρι 2 : 0 Ατρόμητος Πτελοπούλας
14:00 Άρης Αγ. Παρασκευής 3 : 0 α.α Μενελαΐδα
14:00 Δόξα Μάρκου 5 : 0 Αίας Καρποχωρίου
14:00 Θεσσαλικός Γοργ/τών 0 : 0 Ενιππέας
14:00 Νέο Μοναστήρι 0 : 0 Ρούσσο
Κυριακή, 9 Φεβρουαρίου 2020
14:00 Δόξα Αμπέλου 2 : 0 Κένταυρος Ανάβρας
14:00 Α.Ο. Ζαϊμίου 3 : 0 Άρνη
14:00 Αετός Καλλιφωνίου 1 : 1 Μελισσοχώρι
14:00 Κέδρος 1 : 2 Άρης Αγ. Παρασκευής
14:00 Ατρόμητος Πτελοπούλας 0: 2 Δόξα Μάρκου
14:00 Μενελαΐδα 0 : 3 Θεσσαλικός Γοργ/τών
14:00 Αίας Καρποχωρίου 1 : 2 Νέο Μοναστήρι
14:00 Ρούσσο 2 : 0 Ενιππέας
Κυριακή, 16 Φεβρουαρίου 2020
14:00 Κένταυρος Ανάβρας 3 : 0 Άρνη
14:00 Μελισσοχώρι 1 : 3 Δόξα Αμπέλου
14:00 Άρης Αγ. Παρασκευής 0 : 0 Α.Ο. Ζαϊμίου
14:00 Δόξα Μάρκου 2 : 0 Αετός Καλλιφωνίου
14:00 Θεσσαλικός Γοργ/τών 2 : 0 Κέδρος
14:00 Νέο Μοναστήρι 2 : 2 Ατρόμητος Πτελοπούλας
14:00 Ρούσσο 3 : 0 Μενελαΐδα
14:00 Ενιππέας 5 : 0 Αίας Καρποχωρίου
Κυριακή, 8 Mαρτίου  2020
14:00 Μελισσοχώρι 0: 1 Κένταυρος Ανάβρας
14:00 Άρνη 0 : 3 Άρης Αγ. Παρασκευής
14:00 Δόξα Αμπέλου 2: 0 Δόξα Μάρκου
14:00 Α.Ο. Ζαϊμίου 0: 2 Θεσσαλικός Γοργ/τών
14:00 Αετός Καλλιφωνίου 2 : 0 Νέο Μοναστήρι
14:00 Κέδρος 1: 2 Ρούσσο
14:00 Ατρόμητος Πτελοπούλας 5 : 2 Ενιππέας
14:00 Αίας Καρποχωρίου 3: 0 Μενελαΐδα
Κυριακή, 8 Μαρτίου 2020
14:00 Κένταυρος Ανάβρας – : – Άρης Αγ. Παρασκευής
14:00 Δόξα Μάρκου – : – Μελισσοχώρι
14:00 Θεσσαλικός Γοργ/τών – : – Άρνη
14:00 Νέο Μοναστήρι – : – Δόξα Αμπέλου
14:00 Ρούσσο – : – Α.Ο. Ζαϊμίου
14:00 Ενιππέας – : – Αετός Καλλιφωνίου
14:00 Αίας Καρποχωρίου – : – Κέδρος
14:00 Μενελαΐδα – : – Ατρόμητος Πτελοπούλας
Κυριακή, 15 Μαρτίου 2020
14:00 Δόξα Μάρκου – : – Κένταυρος Ανάβρας
14:00 Άρης Αγ. Παρασκευής – : – Θεσσαλικός Γοργ/τών
14:00 Μελισσοχώρι – : – Νέο Μοναστήρι
14:00 Άρνη – : – Ρούσσο
14:00 Δόξα Αμπέλου – : – Ενιππέας
14:00 Α.Ο. Ζαϊμίου – : – Αίας Καρποχωρίου
14:00 Αετός Καλλιφωνίου – : – Μενελαΐδα
14:00 Ατρόμητος Πτελοπούλας – : – Κέδρος
Κυριακή, 22 Μαρτίου 2020
14:00 Κένταυρος Ανάβρας – : – Θεσσαλικός Γοργ/τών
14:00 Νέο Μοναστήρι – : – Δόξα Μάρκου
14:00 Ρούσσο – : – Άρης Αγ. Παρασκευής
14:00 Ενιππέας – : – Μελισσοχώρι
14:00 Αίας Καρποχωρίου – : – Άρνη
14:00 Μενελαΐδα – : – Δόξα Αμπέλου
14:00 Ατρόμητος Πτελοπούλας – : – Α.Ο. Ζαϊμίου
14:00 Κέδρος – : – Αετός Καλλιφωνίου
Κυριακή, 29 Μαρτίου 2020
15:00 Νέο Μοναστήρι – : – Κένταυρος Ανάβρας
15:00 Θεσσαλικός Γοργ/τών – : – Ρούσσο
15:00 Δόξα Μάρκου – : – Ενιππέας
15:00 Άρης Αγ. Παρασκευής – : – Αίας Καρποχωρίου
15:00 Μελισσοχώρι – : – Μενελαΐδα
15:00 Άρνη – : – Ατρόμητος Πτελοπούλας
15:00 Δόξα Αμπέλου – : – Κέδρος
15:00 Α.Ο. Ζαϊμίου – : – Αετός Καλλιφωνίου
Κυριακή, 5 Απριλίου 2020
15:00 Κένταυρος Ανάβρας – : – Ρούσσο
15:00 Ενιππέας – : – Νέο Μοναστήρι
15:00 Αίας Καρποχωρίου – : – Θεσσαλικός Γοργ/τών
15:00 Μενελαΐδα – : – Δόξα Μάρκου
15:00 Ατρόμητος Πτελοπούλας – : – Άρης Αγ. Παρασκευής
15:00 Κέδρος – : – Μελισσοχώρι
15:00 Αετός Καλλιφωνίου – : – Άρνη
15:00 Α.Ο. Ζαϊμίου – : – Δόξα Αμπέλου
Κυριακή, 12 Απριλίου 2020
15:00 Ενιππέας – : – Κένταυρος Ανάβρας
15:00 Ρούσσο – : – Αίας Καρποχωρίου
15:00 Νέο Μοναστήρι – : – Μενελαΐδα
15:00 Θεσσαλικός Γοργ/τών – : – Ατρόμητος Πτελοπούλας
15:00 Δόξα Μάρκου – : – Κέδρος
15:00 Άρης Αγ. Παρασκευής – : – Αετός Καλλιφωνίου
15:00 Μελισσοχώρι – : – Α.Ο. Ζαϊμίου
15:00 Άρνη – : – Δόξα Αμπέλου
Κυριακή, 26 Απριλίου 2020
15:00 Κένταυρος Ανάβρας – : – Αίας Καρποχωρίου
15:00 Μενελαΐδα – : – Ενιππέας
15:00 Ατρόμητος Πτελοπούλας – : – Ρούσσο
15:00 Κέδρος – : – Νέο Μοναστήρι
15:00 Αετός Καλλιφωνίου – : – Θεσσαλικός Γοργ/τών
15:00 Α.Ο. Ζαϊμίου – : – Δόξα Μάρκου
15:00 Δόξα Αμπέλου – : – Άρης Αγ. Παρασκευής
15:00 Άρνη – : – Μελισσοχώρι
Κυριακή, 3 Μαΐου 2020
15:00 Μενελαΐδα – : – Κένταυρος Ανάβρας
15:00 Αίας Καρποχωρίου – : – Ατρόμητος Πτελοπούλας
15:00 Ενιππέας – : – Κέδρος
15:00 Ρούσσο – : – Αετός Καλλιφωνίου
15:00 Νέο Μοναστήρι – : – Α.Ο. Ζαϊμίου
15:00 Θεσσαλικός Γοργ/τών – : – Δόξα Αμπέλου
15:00 Δόξα Μάρκου – : – Άρνη
15:00 Άρης Αγ. Παρασκευής – : – Μελισσοχώρι
Κυριακή, 10 Μαΐου 2020
15:00 Κένταυρος Ανάβρας – : – Ατρόμητος Πτελοπούλας
15:00 Κέδρος – : – Μενελαΐδα
15:00 Αετός Καλλιφωνίου – : – Αίας Καρποχωρίου
15:00 Α.Ο. Ζαϊμίου – : – Ενιππέας
15:00 Δόξα Αμπέλου – : – Ρούσσο
15:00 Άρνη – : – Νέο Μοναστήρι
15:00 Μελισσοχώρι – : – Θεσσαλικός Γοργ/τών
15:00 Άρης Αγ. Παρασκευής – : – Δόξα Μάρκου
Κυριακή, 17 Μαΐου 2020
15:00 Κέδρος – : – Κένταυρος Ανάβρας
15:00 Ατρόμητος Πτελοπούλας – : – Αετός Καλλιφωνίου
15:00 Μενελαΐδα – : – Α.Ο. Ζαϊμίου
15:00 Αίας Καρποχωρίου – : – Δόξα Αμπέλου
15:00 Ενιππέας – : – Άρνη
15:00 Ρούσσο – : – Μελισσοχώρι
15:00 Νέο Μοναστήρι – : – Άρης Αγ. Παρασκευής
15:00 Θεσσαλικός Γοργ/τών – : – Δόξα Μάρκου
Facebook Comments

Αυτός ο ιστότοπος χρησιμοποιεί cookies για να βελτιώσει την εμπειρία σας. Υποθέτουμε ότι είστε εντάξει με αυτό, αλλά μπορείτε να εξαιρεθείτε αν το επιθυμείτε. Απόδεχομαι Περισσότ.

Privacy & Cookies Policy