Goal News Karditsa – Όλη η αθλητική επικαιρότητα  του Ν. Καρδίτσας

Βαθμολογία Α1′ ΤΟΠΙΚΟ

Goal News

Α1 ΕΠΣΚ 2019-2020

Α1′ ΕΠΣΚ – ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ

ΘΕΣΗ ΟΜΑΔΑ ΑΓ. Β. Ν Ι Η ΕΠ ΑΜ Δ
1
ΑΕ Μουζακίου

ΑΕ Μουζακίου

23 60 19 3 1 77 13 64
2
ΑΕ Λεονταρίου

ΑΕ Λεονταρίου

23 57 19 0 4 56 13 43
3
Διγενής

Διγενής

23 52 19 1 3 47 16 31
4
ΠΑΣ Αργιθέας

ΠΑΣ Αργιθέας

23 48 15 3 5 50 23 27
5
Αετός Αγ. Θεοδώρου

Αετός Αγ. Θεοδώρου

23 42 12 6 5 48 26 22
6
Άρης Καρδίτσας

Άρης Καρδίτσας

23 34 9 7 7 31 24 7
7
ΑΕ Καρποχωρίου

ΑΕ Καρποχωρίου

23 32 9 5 9 35 42 -7
8
Προδρομιακός

Προδρομιακός

23 32 9 5 9 37 39 -2
9
ΑΟ Μαγούλας

ΑΟ Μαγούλας

23 29 8 5 10 26 31 -5
10
Ελπίδα Αγ. Γεωργίου

Ελπίδα Αγ. Γεωργίου

23 28 8 4 11 32 45 -13
11
Νέα Νίκη Καμινάδων

Νέα Νίκη Καμινάδων

23 26 7 5 11 33 36 -3
12
Ερμής Μαυραχάδων

Ερμής Μαυραχάδων

23 25 7 4 12 31 43 -12
13
Αστέρας Βλοχού

Αστέρας Βλοχού

23 15 4 3 16 28 56 -28
14
Νεφέλη

Νεφέλη

23 13 2 7 14 12 44 -32
15
Παλαμαϊκή

Παλαμαϊκή

23 11 3 2 18 15 48 -33
16
ΠΑ Σοφάδων

ΠΑ Σοφάδων

23 11 3 2 18 12 71 -59

 

Σάββατο, 21 Σεπτεμβρίου 2019
17:00 Άρης Καρδίτσας 0 : 1 Καρποχώρι
17:00 Νεφέλη Καλλιθήρου 0 : 1 Διγενής
17:00 Παλαμαϊκή 0 : 3 Μουζάκι
17:00 Αργιθέα 3 : 1 Προδρομιακός
17:00 Μαγούλα 0 : 2 Λεοντάρι
17:00 Αστέρας Βλοχού 0 : 1 Π.Α. Σοφάδων
17:00 Νίκη Καμινάδων 0 : 1 Ερμής Μαυραχάδων
Τρίτη, 24 Σεπτεμβρίου 2019
17:00 Ελπίδα Αγ. Γεωργίου 4 : 6 Αετός Αγίου Θεοδώρου
Σάββατο, 28 Σεπτεμβρίου 2019
16:30 Νεφέλη Καλλιθήρου 1 : 1 Άρης Καρδίτσας
16:30 Καρποχώρι 3 : 2 Ελπίδα Αγ. Γεωργίου
16:30 Διγενής 3 : 0 Παλαμαϊκή
16:30 Αετός Αγίου Θεοδώρου 5 : 2 Αργιθέα
16:30 Μουζάκι 5 : 0 Μαγούλα
16:30 Προδρομιακός 5 : 1 Αστέρας Βλοχού
16:30 Λεοντάρι 5 : 1 Ερμής Μαυραχάδων
16:30 Π.Α. Σοφάδων 2 : 1 Νίκη Καμινάδων
Σάββατο, 5 Οκτωβρίου 2019
16:00 Άρης Καρδίτσας 3: 1 Ελπίδα Αγ. Γεωργίου
16:00 Παλαμαϊκή 0 : 0 Νεφέλη Καλλιθήρου
16:00 Αργιθέα 4 : 2 Καρποχώρι
16:00 Μαγούλα 2: 0 Διγενής
16:00 Αστέρας Βλοχού 3: 5 Αετός Αγίου Θεοδώρου
16:00 Ερμής Μαυραχάδων 1 : 6 Μουζάκι
16:00 Νίκη Καμινάδων 1 : 1 Προδρομιακός
16:00 Λεοντάρι 3: 0 Π.Α. Σοφάδων
Σάββατο, 12 Οκτωβρίου 2019
16:00 Παλαμαϊκή 0: 4 Άρης Καρδίτσας
16:00 Ελπίδα Αγ. Γεωργίου 1 : 4 Αργιθέα
16:00 Νεφέλη Καλλιθήρου 0 : 0 Μαγούλα
16:00 Καρποχώρι 2 : 1 Αστέρας Βλοχού
16:00 Διγενής 3 : 2 Eρμής Μαυραχάδων
16:00 Αετός Αγίου Θεοδώρου 1: 0 Νίκη Καμινάδων
16:00 Μουζάκι 9 : 0 Π.Α. Σοφάδων
16:00 Προδρομιακός 1 : 3 Λεοντάρι
Σάββατο, 19 Οκτωβρίου 2019
16:00 Άρης Καρδίτσας 2 : 1 Αργιθέα
16:00 Μαγούλα 3 : 2 Παλαμαϊκή
16:00 Αστέρας Βλοχού 1 : 2 Ελπίδα Αγ. Γεωργίου
16:00 Ερμής Μαυραχάδων 3 : 0 Νεφέλη Καλλιθήρου
16:00 Νίκη Καμινάδων 5 : 1 Καρποχώρι
16:00 Π.Α. Σοφάδων 0: 3 Διγενής
16:00 Λεοντάρι 2 : 1 Αετός Αγίου Θεοδώρου
16:00 Μουζάκι 2: 0 Προδρομιακός
Σάββατο, 26 Οκτωβρίου 2019
16:00 Μαγούλα 0 : 0 Άρης Καρδίτσας
16:00 Αργιθέα 1 : 0 Αστέρας Βλοχού
16:00 Παλαμαϊκή 1 : 0 Ερμής Μαυραχάδων
16:00 Ελπίδα Αγ. Γεωργίου 1: 1 Νίκη Καμινάδων
16:00 Νεφέλη Καλλιθήρου 3 : 3 Π.Α. Σοφάδων
16:00 Καρποχώρι 0 : 1 Λεοντάρι
16:00 Διγενής 1 : 0 Προδρομιακός
16:00 Αετός Αγίου Θεοδώρου 2 : 0 Μουζάκι
Σάββατο, 2 Νοεμβρίου 2019
15:00 Άρης Καρδίτσας 3 : 1 Αστέρας Βλοχού
15:00 Ερμής Μαυραχάδων 1 : 4 Μαγούλα
15:00 Νίκη Καμινάδων 2: 5 Αργιθέα
15:00 Π.Α. Σοφάδων 2 : 1 Παλαμαϊκή
15:00 Λεοντάρι 4 : 0 Ελπίδα Αγ. Γεωργίου
15:00 Προδρομιακός 5 : 1 Νεφέλη Καλλιθήρου
15:00 Μουζάκι 6 : 1 Καρποχώρι
15:00 Διγενής 1: 0 Αετός Αγίου Θεοδώρου
Σάββατο, 9 Νοεμβρίου 2019
15:00 Ερμής Μαυραχάδων 2: 0 Άρης Καρδίτσας
15:00 Αστέρας Βλοχού 1 : 2 Νίκη Καμινάδων
15:00 Μαγούλα 1 : 0 Π.Α. Σοφάδων
15:00 Αργιθέα 2 : 0 Λεοντάρι
15:00 Παλαμαϊκή 0 : 2 Προδρομιακός
15:00 Ελπίδα Αγ. Γεωργίου 0 : 3 Μουζάκι
15:00 Νεφέλη Καλλιθήρου 1 : 1 Αετός Αγίου Θεοδώρου
15:00 Καρποχώρι 0 : 0 Διγενής
Σάββατο, 16 Νοεμβρίου 2019
15:00 Άρης Καρδίτσας 3: 2 Νίκη Καμινάδων
15:00 Π.Α. Σοφάδων 0 : 0 Ερμής Μαυραχάδων
15:00 Λεοντάρι 4 : 0 Αστέρας Βλοχού
15:00 Προδρομιακός 1 : 1 Μαγούλα
15:00 Μουζάκι 1 : 1 Αργιθέα
15:00 Αετός Αγίου Θεοδώρου 1: 0 Παλαμαϊκή
15:00 Διγενής 1 : 0 Ελπίδα Αγ. Γεωργίου
15:00 Καρποχώρι 2: 2 Νεφέλη Καλλιθήρου
Σάββατο, 23 Νοεμβρίου 2019
15:00 Π.Α. Σοφάδων 0 : 1 Άρης Καρδίτσας
15:00 Νίκη Καμινάδων 2 : 7 Λεοντάρι
15:00 Ερμής Μαυραχάδων 3 : 3 Προδρομιακός
15:00 Αστέρας Βλοχού 1 : 6 Μουζάκι
15:00 Μαγούλα 1 : 5 Αετός Αγίου Θεοδώρου
15:00 Αργιθέα 1 : 0 Διγενής
15:00 Παλαμαϊκή 2 : 3 Καρποχώρι
15:00 Ελπίδα Αγ. Γεωργίου 1 : 0 Νεφέλη Καλλιθήρου
Σάββατο, 30 Νοεμβρίου 2019
15:00 Άρης Καρδίτσας 0 : 1 Λεοντάρι
15:00 Προδρομιακός 3 : 0 Π.Α. Σοφάδων
15:00 Μουζάκι 1: 0 Νίκη Καμινάδων
15:00 Αετός Αγίου Θεοδώρου 0 : 4 Ερμής Μαυραχάδων
15:00 Διγενής 6 : 1 Αστέρας Βλοχού
15:00 Καρποχώρι 3: 0 Μαγούλα
15:00 Νεφέλη Καλλιθήρου 0 : 1 Αργιθέα
15:00 Ελπίδα Αγ. Γεωργίου 2 : 0 Παλαμαϊκή
Σάββατο, 7 Δεκεμβρίου 2019
15:00 Προδρομιακός 1: 1 Άρης Καρδίτσας
15:00 Λεοντάρι 0 : 1 Μουζάκι
15:00 Π.Α. Σοφάδων 0 : 5 Αετός Αγίου Θεοδώρου
15:00 Νίκη Καμινάδων 2: 3 Διγενής
15:00 Ερμής Μαυραχάδων 1 : 4 Καρποχώρι
15:00 Αστέρας Βλοχού 2 : 0 Νεφέλη Καλλιθήρου
15:00 Μαγούλα 1 : 2 Ελπίδα Αγ. Γεωργίου
15:00 Αργιθέα 3 : 0 Παλαμαϊκή
Σάββατο, 14 Δεκεμβρίου 2019
15:00 Άρης Καρδίτσας 2 : 2 Μουζάκι
15:00 Αετός Αγίου Θεοδώρου 0 : 0 Προδρομιακός
15:00 Διγενής 1 : 0 Λεοντάρι
15:00 Καρποχώρι 5 : 1 Π.Α. Σοφάδων
15:00 Νεφέλη Καλλιθήρου 1 : 0 Νίκη Καμινάδων
15:00 Ελπίδα Αγ. Γεωργίου 1 : 0 Ερμής Μαυραχάδων
15:00 Παλαμαϊκή 3 : 2 Αστέρας Βλοχού
15:00 Αργιθέα 2 : 1 Μαγούλα
Σάββατο, 21 Δεκεμβρίου 2019
15:00 Αετός Αγίου Θεοδώρου 0 : 1 Άρης Καρδίτσας
15:00 Μουζάκι 4 : 1 Διγενής
15:00 Προδρομιακός 1 : 2 Καρποχώρι
15:00 Λεοντάρι 4: 0 Νεφέλη Καλλιθήρου
15:00 Π.Α. Σοφάδων 2 : 5 Ελπίδα Αγ. Γεωργίου
15:00 Νίκη Καμινάδων 2 : 0 Παλαμαϊκή
15:00 Ερμής Μαυραχάδων 0 : 2 Αργιθέα
15:00 Αστέρας Βλοχού 1 : 2 Μαγούλα
Σάββατο, 11 Ιανουαρίου 2020
15:00 Άρης Καρδίτσας 0 : 2 Διγενής
15:00 Καρποχώρι 0: 0 Αετός Αγίου Θεοδώρου
15:00 Νεφέλη Καλλιθήρου 0 : 1 Μουζάκι
15:00 Ελπίδα Αγ. Γεωργίου 2: 3 Προδρομιακός
15:00 Παλαμαϊκή 1 : 2 Λεοντάρι
15:00 Αργιθέα 7 : 1 Π.Α. Σοφάδων
15:00 Μαγούλα 0 : 1 Νίκη Καμινάδων
15:00 Αστέρας Βλοχού 2 : 2 Ερμής Μαυραχάδων
Σάββατο, 18 Ιανουαρίου 2020
15:00 Καρποχώρι 0 : 0 Άρης Καρδίτσας
15:00 Διγενής 3: 0 Νεφέλη Καλλιθήρου
15:00 Αετός Αγίου Θεοδώρου 3 : 1 Ελπίδα Αγ. Γεωργίου
15:00 Μουζάκι 2 : 0 Παλαμαϊκή
15:00 Προδρομιακός 1 : 0 Αργιθέα
15:00 Λεοντάρι 1 : 0 Μαγούλα
15:00 Π.Α. Σοφάδων 0 : 3 Αστέρας Βλοχού
15:00 Ερμής Μαυραχάδων 0 : 2 Νίκη Καμινάδων
Σάββατο, 25 Ιανουαρίου 2020
15:00 Άρης Καρδίτσας 2 : 0 Νεφέλη Καλλιθήρου
15:00 Ελπίδα Αγ. Γεωργίου 3 : 0 Καρποχώρι
15:00 Παλαμαϊκή 0 : 3 Διγενής
15:00 Αργιθέα 2 : 3 Αετός Αγίου Θεοδώρου
15:00 Μαγούλα 1 : 4 Μουζάκι
15:00 Αστέρας Βλοχού 2 : 1 Προδρομιακός
15:00 Ερμής Μαυραχάδων 0 : 4 Λεοντάρι
15:00 Νίκη Καμινάδων 3 : 0 Π.Α. Σοφάδων
Σάββατο, 1 Φεβρουαρίου 2020
15:00 Ελπίδα Αγ. Γεωργίου 1 : 1 Άρης Καρδίτσας
15:00 Νεφέλη Καλλιθήρου 0 : 0 Παλαμαϊκή
15:00 Καρποχώρι 1 : 4 Αργιθέα
15:00 Διγενής 1 : 0 Μαγούλα
15:00 Αετός Αγίου Θεοδώρου 1 : 1 Αστέρας Βλοχού
15:00 Μουζάκι 2 : 1 Ερμής Μαυραχάδων
15:00 Προδρομιακός 3 : 1 Νίκη Καμινάδων
15:00 Π.Α. Σοφάδων 0 : 3 Λεοντάρι
Σάββατο, 8 Φεβρουαρίου 2020
15:00 Άρης Καρδίτσας 4 : 0 Παλαμαϊκή
15:00 Αργιθέα 0 : 0 Ελπίδα Αγ. Γεωργίου
15:00 Μαγούλα 4 : 0 Νεφέλη Καλλιθήρου
15:00 Αστέρας Βλοχού 2 : 3 Καρποχώρι
15:00 Ερμής Μαυραχάδων 2 : 3 Διγενής
15:00 Νίκη Καμινάδων 1 : 1 Αετός Αγίου Θεοδώρου
15:00 Π.Α. Σοφάδων 0 : 3 Μουζάκι
15:00 Λεοντάρι 4: 1 Προδρομιακός
Σάββατο, 15 Φεβρουαρίου 2020
15:00 Αργιθέα 4 : 1 Άρης Καρδίτσας
15:00 Παλαμαϊκή 0 : 2 Μαγούλα
15:00 Ελπίδα Αγ. Γεωργίου 1 : 0 Αστέρας Βλοχού
15:00 Νεφέλη Καλλιθήρου 0 : 4 Ερμής Μαυραχάδων
15:00 Καρποχώρι 0 : 0 Νίκη Καμινάδων
15:00 Διγενής 3 : 0 α.α Π.Α. Σοφάδων
15:00 Αετός Αγίου Θεοδώρου 2 : 0 Λεοντάρι
15:00 Προδρομιακός 0 : 6 Μουζάκι
Σάββατο, 22 Φεβρουαρίου 2020
15:00 Άρης Καρδίτσας 0 : 0 Μαγούλα
15:00 Αστέρας Βλοχού 0: 0 Αργιθέα
15:00 Ερμής Μαυραχάδων 3: 1 Παλαμαϊκή
15:00 Νίκη Καμινάδων 1 : 1 Ελπίδα Αγ. Γεωργίου
15:00 Π.Α. Σοφάδων 0: 3 Νεφέλη Καλλιθήρου
15:00 Λεοντάρι 3 : 0 Καρποχώρι
15:00 Προδρομιακός 0 : 4 Διγενής
15:00 Μουζάκι 0 : 0 Αετός Αγίου Θεοδώρου
Σάββατο, 25 Φεβρουαρίου 2020
15:00 Αστέρας Βλοχού 3: 2 Άρης Καρδίτσας
15:00 Μαγούλα 0 : 0 Ερμής Μαυραχάδων
15:00 Αργιθέα 1 : 0 Νίκη Καμινάδων
15:00 Παλαμαϊκή 3 : 0 Π.Α. Σοφάδων
15:00 Ελπίδα Αγ. Γεωργίου 0 : 2 Λεοντάρι
15:00 Νεφέλη Καλλιθήρου 0: 2 Προδρομιακός
15:00 Καρποχώρι 1: 3 Μουζάκι
15:00 Αετός Αγίου Θεοδώρου 2 : 3 Διγενής
Σάββατο, 7 Μαρτίου 2020
15:00 Άρης Καρδίτσας 0 : 1 Ερμής Μαυραχάδων
15:00 Νίκη Καμινάδων 4: 0 Αστέρας Βλοχού
15:00 Π.Α. Σοφάδων 0: 3 Μαγούλα
15:00 Λεοντάρι 1 : 0 Αργιθέα
15:00 Προδρομιακός 2 : 1 Παλαμαϊκή
15:00 Μουζάκι 6 : 1 Ελπίδα Αγ. Γεωργίου
15:00 Αετός Αγίου Θεοδώρου 4 : 0 Νεφέλη Καλλιθήρου
15:00 Διγενής 1 : 0 Καρποχώρι
Σάββατο, 14 Μαρτίου 2020
15:00 Νίκη Καμινάδων – : – Άρης Καρδίτσας
15:00 Ερμής Μαυραχάδων – : – Π.Α. Σοφάδων
15:00 Αστέρας Βλοχού – : – Λεοντάρι
15:00 Μαγούλα – : – Προδρομιακός
15:00 Αργιθέα – : – Μουζάκι
15:00 Παλαμαϊκή – : – Αετός Αγίου Θεοδώρου
15:00 Ελπίδα Αγ. Γεωργίου – : – Διγενής
15:00 Νεφέλη Καλλιθήρου – : – Καρποχώρι
Σάββατο, 21 Μαρτίου 2020
15:00 Άρης Καρδίτσας – : – Π.Α. Σοφάδων
15:00 Λεοντάρι – : – Νίκη Καμινάδων
15:00 Προδρομιακός – : – Ερμής Μαυραχάδων
15:00 Μουζάκι – : – Αστέρας Βλοχού
15:00 Αετός Αγίου Θεοδώρου – : – Μαγούλα
15:00 Διγενής – : – Αργιθέα
15:00 Καρποχώρι – : – Παλαμαϊκή
15:00 Νεφέλη Καλλιθήρου – : – Ελπίδα Αγ. Γεωργίου
Σάββατο, 28 Μαρτίου 2020
16:00 Λεοντάρι – : – Άρης Καρδίτσας
16:00 Π.Α. Σοφάδων – : – Προδρομιακός
16:00 Νίκη Καμινάδων – : – Μουζάκι
16:00 Ερμής Μαυραχάδων – : – Αετός Αγίου Θεοδώρου
16:00 Αστέρας Βλοχού – : – Διγενής
16:00 Μαγούλα – : – Καρποχώρι
16:00 Αργιθέα – : – Νεφέλη Καλλιθήρου
16:00 Παλαμαϊκή – : – Ελπίδα Αγ. Γεωργίου
Σάββατο, 4 Απριλίου 2020
17:00 Άρης Καρδίτσας – : – Προδρομιακός
17:00 Μουζάκι – : – Λεοντάρι
17:00 Αετός Αγίου Θεοδώρου – : – Π.Α. Σοφάδων
17:00 Διγενής – : – Νίκη Καμινάδων
17:00 Καρποχώρι – : – Ερμής Μαυραχάδων
17:00 Νεφέλη Καλλιθήρου – : – Αστέρας Βλοχού
17:00 Ελπίδα Αγ. Γεωργίου – : – Μαγούλα
17:00 Παλαμαϊκή – : – Αργιθέα
Σάββατο, 18 Απριλίου 2020
17:00 Μουζάκι – : – Άρης Καρδίτσας
17:00 Προδρομιακός – : – Αετός Αγίου Θεοδώρου
17:00 Λεοντάρι – : – Διγενής
17:00 Π.Α. Σοφάδων – : – Καρποχώρι
17:00 Νίκη Καμινάδων – : – Νεφέλη Καλλιθήρου
17:00 Ερμής Μαυραχάδων – : – Ελπίδα Αγ. Γεωργίου
17:00 Αστέρας Βλοχού – : – Παλαμαϊκή
17:00 Μαγούλα – : – Αργιθέα
Σάββατο, 25 Απριλίου 2020
17:00 Άρης Καρδίτσας – : – Αετός Αγίου Θεοδώρου
17:00 Διγενής – : – Μουζάκι
17:00 Καρποχώρι – : – Προδρομιακός
17:00 Νεφέλη Καλλιθήρου – : – Λεοντάρι
17:00 Ελπίδα Αγ. Γεωργίου – : – Π.Α. Σοφάδων
17:00 Παλαμαϊκή – : – Νίκη Καμινάδων
17:00 Αργιθέα – : – Ερμής Μαυραχάδων
17:00 Μαγούλα – : – Αστέρας Βλοχού
Σάββατο, 2 Μαΐου 2020
17:00 Διγενής – : – Άρης Καρδίτσας
17:00 Αετός Αγίου Θεοδώρου – : – Καρποχώρι
17:00 Μουζάκι – : – Νεφέλη Καλλιθήρου
17:00 Προδρομιακός – : – Ελπίδα Αγ. Γεωργίου
17:00 Λεοντάρι – : – Παλαμαϊκή
17:00 Π.Α. Σοφάδων – : – Αργιθέα
17:00 Νίκη Καμινάδων – : – Μαγούλα
17:00 Ερμής Μαυραχάδων – : – Αστέρας Βλοχού
Facebook Comments

Αυτός ο ιστότοπος χρησιμοποιεί cookies για να βελτιώσει την εμπειρία σας. Υποθέτουμε ότι είστε εντάξει με αυτό, αλλά μπορείτε να εξαιρεθείτε αν το επιθυμείτε. Απόδεχομαι Περισσότ.

Privacy & Cookies Policy