Goal News Karditsa – Όλη η αθλητική επικαιρότητα  του Ν. Καρδίτσας

Βαθμολογία Α’ ΤΟΠΙΚΟ

Goal News

Α’ ΕΠΣΚ 2019-2020

Α’ ΕΠΣΚ – ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ

1
Μαυραϊκή

Μαυραϊκή

1 3 1 0 0 7 0 7
2
Αστέρας

Αστέρας

1 3 1 0 0 5 0 5
3
ΠΑΣ Αργιθέας

ΠΑΣ Αργιθέας

1 3 1 0 0 3 0 3
4
ΑΟΚ

ΑΟΚ

1 3 1 0 0 3 1 2
5
ΑΟ Φύλλου

ΑΟ Φύλλου

1 3 1 0 0 3 1 2
6
Απολ. Μακρυχωρίου

Απολ. Μακρυχωρίου

1 3 1 0 0 2 1 1
7
ΑΟ Αγναντερού

ΑΟ Αγναντερού

1 3 1 0 0 2 1 1
8
ΑΕ Μουζακίου

ΑΕ Μουζακίου

1 0 0 0 1 1 2 -1
9
ΑΟ Κρανέας

ΑΟ Κρανέας

1 0 0 0 1 1 2 -1
10
ΑΕ Λεονταρίου

ΑΕ Λεονταρίου

1 0 0 0 1 1 3 -2
11
Θεσ. Ματαράγκας

Θεσ. Ματαράγκας

1 0 0 0 1 1 3 -2
12
Πάμισσος

Πάμισσος

1 0 0 0 1 0 3 -3
13
Διγενής

Διγενής

1 0 0 0 1 0 5 -5
14
ΑΕ Καππαδοκικού

ΑΕ Καππαδοκικού

1 0 0 0 1 0 7 -7

 

Σάββατο, 21 Σεπτεμβρίου 2019
17:00 Απόλλων Μακρυχωρίου 1 : 1 Ταυρωπός
17:00 Καππαδοκικό 0 : 5 Αγναντερό
17:00 Δασοχώρι 0 : 2 Αναγέννηση Καρδίτσας
17:00 ΑΟΚ 0 : 0 Θεσσαλικός Ματ/γκας
17:00 Κρανιά 2 : 0 Μαυραϊκή
17:00 ΑΟΚ Πάμισος 1 : 0 Φύλλο
Κυριακή, 22 Σεπτεμβρίου 2019
17:00 Ηρακλής Σοφάδων 1 : 0 Αστέρας
Σάββατο, 28 Σεπτεμβρίου 2019
16:00 Μαυραϊκή 2: 1 Φύλλο
16:30 Καππαδοκικό 0 : 4 Απόλλων Μακρυχωρίου
16:30 Ταυρωπός 0 : 2 Ηρακλής Σοφάδων
16:30 Αγναντερό 6 : 2 Δασοχώρι
16:30 Αστέρας 5 : 0 ΑΟΚ
16:30 Αναγέννηση Καρδίτσας 6 : 1 Κρανιά
16:30 Θεσσαλικός Ματ/γκας 1 : 1 ΑΟΚ Πάμισος
Σάββατο, 5 Οκτωβρίου 2019
16:00 Απόλλων Μακρυχωρίου 2: 0 Ηρακλής Σοφάδων
16:00 Δασοχώρι 2: 4 Καππαδοκικό
16:00 ΑΟΚ 0: 2 Ταυρωπός
16:00 Κρανιά 1 : 1 Αγναντερό
16:00 ΑΟΚ Πάμισος 0 : 1 Αστέρας
16:00 Φύλλο 0: 1 Αναγέννηση Καρδίτσας
16:00 Μαυραϊκή 2:1 Θεσσαλικός Ματαράγκας
Σάββατο, 12 Οκτωβρίου 2019
16:00 Δασοχώρι 1 : 2 Απόλλων Μακρυχωρίου
16:00 Ηρακλής Σοφάδων 2 : 0 ΑΟΚ
16:00 Καππαδοκικό 0 : 2 Κρανιά
16:00 Ταυρωπός 0 : 1 ΑΟΚ Πάμισος
16:00 Αγναντερό 4: 0 Φύλλο
16:00 Αστέρας 0 : 1 Μαυραϊκή
16:00 Αναγέννηση Καρδίτσας 6 : 1 Θεσσαλικός Ματ/γκας
Σάββατο, 19 Οκτωβρίου 2019
16:00 Απόλλων Μακρυχωρίου 2 : 0 ΑΟΚ
16:00 Κρανιά 3 : 1 Δασοχώρι
16:00 ΑΟΚ Πάμισος 0 : 4 Ηρακλής Σοφάδων
16:00 Φύλλο 3 : 1 Καππαδοκικό
16:00 Μαυραϊκή 2 : 0 Ταυρωπός
16:00 Θεσσαλικός Ματ/γκας 0 : 4 Αγναντερό
16:00 Αναγέννηση Καρδίτσας 2 : 1 Αστέρας
Σάββατο, 26 Οκτωβρίου 2019
16:00 Κρανιά 0 : 2 Απόλλων Μακρυχωρίου
16:00 ΑΟΚ 1 : 1 ΑΟΚ Πάμισος
16:00 Δασοχώρι 0 : 2 Φύλλο
16:00 Ηρακλής Σοφάδων 5 : 2 Μαυραϊκή
16:00 Καππαδοκικό 2 : 1 Θεσσαλικός Ματ/γκας
16:00 Ταυρωπός 0: 2 Αναγέννηση Καρδίτσας
16:00 Αγναντερό 0 : 1 Αστέρας
Σάββατο, 2 Νοεμβρίου 2019
15:00 Απόλλων Μακρυχωρίου 4 : 0 ΑΟΚ Πάμισος
15:00 Φύλλο 2 : 1 Κρανιά
15:00 Μαυραϊκή 4 : 0 ΑΟΚ
15:00 Θεσσαλικός Ματ/γκας 1 : 0 Δασοχώρι
15:00 Αναγέννηση Καρδίτσας 2:1 Ηρακλης Σοφάδων
15:00 Αστέρας 7: 0 Καππαδοκικό
15:00 Αγναντερό 1 : 0 Ταυρωπός
Σάββατο, 9 Νοεμβρίου 2019
15:00 Φύλλο 2: 5 Απόλλων Μακρυχωρίου
15:00 ΑΟΚ Πάμισος 1 : 2 Μαυραϊκή
15:00 Κρανιά 4 : 3 Θεσσαλικός Ματ/γκας
15:00 ΑΟΚ 0 : 5 Αναγέννηση Καρδίτσας
15:00 Δασοχώρι 1 : 4 Αστέρας
15:00 Ηρακλής Σοφάδων 1 : 1 Αγναντερό
15:00 Καππαδοκικό 2 : 4 Ταυρωπός
Σάββατο, 16 Νοεμβρίου 2019
15:00 Απόλλων Μακρυχωρίου 2 : 1 Μαυραϊκή
15:00 Θεσσαλικός Ματ/γκας 0 : 1 Φύλλο
15:00 Αναγέννηση Καρδίτσας 0 : 0 ΑΟΚ Πάμισος
15:00 Αστέρας 2 : 0 Κρανιά
15:00 Αγναντερό 1 : 0 ΑΟΚ
15:00 Ταυρωπός 2: 0 Δασοχώρι
15:00 Ηρακλής Σοφάδων 7 : 1 Καππαδοκικό
Σάββατο, 23 Νοεμβρίου 2019
15:00 Θεσσαλικός Ματ/γκας 1 : 4 Απόλλων Μακρυχωρίου
15:00 Μαυραϊκή 3 : 4 Αναγέννηση Καρδίτσας
15:00 Φύλλο 1 : 1 Αστέρας
15:00 ΑΟΚ Πάμισος 1 : 4 Αγναντερό
15:00 Κρανιά 1 : 0 Ταυρωπός
15:00 ΑΟΚ 1: 2 Καππαδοκικό
15:00 Δασοχώρι 1 : 3 Ηρακλής Σοφάδων
Σάββατο, 30 Νοεμβρίου 2019
15:00 Απόλλων Μακρυχωρίου 0 : 1 Αναγέννηση Καρδίτσας
15:00 Αστέρας 3 : 0 Θεσσαλικός Ματ/γκας
15:00 Αγναντερό 2 : 2 Μαυραϊκή
15:00 Ταυρωπός 0 : 1 Φύλλο
15:00 Καππαδοκικό 0 : 1 ΑΟΚ Πάμισος
15:00 Ηρακλής Σοφάδων 1 : 1 Κρανιά
15:00 ΑΟΚ 1 : 3 Δασοχώρι
Σάββατο, 7 Δεκεμβρίου 2019
15:00 Αστέρας 2 : 2 Απόλλων Μακρυχωρίου
15:00 Αναγέννηση Καρδίτσας 3 : 1 Αγναντερό
15:00 Θεσσαλικός Ματ/γκας 1 : 1 Ταυρωπός
15:00 Μαυραϊκή 7 : 0 Καππαδοκικό
15:00 Φύλλο 3 : 1 Ηρακλής Σοφάδων
15:00 ΑΟΚ Πάμισος 1 : 0 Δασοχώρι
15:00 Κρανιά 6 : 0 ΑΟΚ
Σάββατο, 14 Δεκεμβρίου 2019
15:00 Απόλλων Μακρυχωρίου 1 : 1 Αγναντερό
15:00 Ταυρωπός 0 : 2 Αστέρας
15:00 Καππαδοκικό 0 : 5 Αναγέννηση Καρδίτσας
15:00 Ηρακλής Σοφάδων 3 : 2 Θεσσαλικός Ματ/γκας
15:00 Δασοχώρι 0 : 3 Μαυραϊκή
15:00 ΑΟΚ 0 : 1 Φύλλο
15:00 ΑΟΚ Πάμισος 2 : 2 Κρανιά
Σάββατο, 21 Δεκεμβρίου 2019
15:00 Ταυρωπός 0 : 1 Απόλλων Μακρυχωρίου
15:00 Αγναντερό 4 : 1 Καππαδοκικό
15:00 Αστέρας 1 : 0 Ηρακλής Σοφάδων
15:00 Αναγέννηση Καρδίτσας 6 : 0 Δασοχώρι
15:00 Θεσσαλικός Ματ/γκας 4 : 1 ΑΟΚ
15:00 Μαυραϊκή 5 : 1 Κρανιά
15:00 Φύλλο 0 : 0 ΑΟΚ Πάμισος
Σάββατο, 11 Ιανουαρίου 2020
15:00 Απόλλων Μακρυχωρίου 2 : 0 Καππαδοκικό
15:00 Ηρακλής Σοφάδων 1 : 0 Ταυρωπός
15:00 Δασοχώρι 1 : 1 Αγναντερό
15:00 ΑΟΚ 2 : 3 Αστέρας
15:00 Κρανιά 1 : 2 Αναγέννηση Καρδίτσας
15:00 ΑΟΚ Πάμισος 1: 0 Θεσσαλικός Ματ/γκας
15:00 Φύλλο 1 : 0 Μαυραϊκή
Σάββατο, 18 Ιανουαρίου 2020
15:00 Ηρακλής Σοφάδων 2 : 5 Απόλλων Μακρυχωρίου
15:00 Καππαδοκικό 1 : 0 Δασοχώρι
15:00 Ταυρωπός 2 : 0 ΑΟΚ
15:00 Αγναντερό 3 : 0 Κρανιά
15:00 Αστέρας 3 : 0 ΑΟΚ Πάμισος
15:00 Αναγέννηση Καρδίτσας 3 : 2 Φύλλο
15:00 Θεσσαλικός Ματ/γκας 2 : 3 Μαυραϊκή
Σάββατο, 25 Ιανουαρίου 2020
15:00 Απόλλων Μακρυχωρίου 4 : 0 Δασοχώρι
15:00 ΑΟΚ 0 : 0 Ηρακλής Σοφάδων
15:00 Κρανιά 4 : 1 Καππαδοκικό
15:00 ΑΟΚ Πάμισος 0 : 1 Ταυρωπός
15:00 Φύλλο 0 : 3 Αγναντερό
15:00 Μαυραϊκή 1 : 0 Αστέρας
15:00 Θεσσαλικός Ματ/γκας 1 : 1 Αναγέννηση Καρδίτσας
Σάββατο, 7 Μαρτίου  2020
15:00 ΑΟΚ 0 : 3 Απόλλων Μακρυχωρίου
15:00 Δασοχώρι 2: 1 Κρανιά
15:00 Ηρακλής Σοφάδων 3: 1 ΑΟΚ Πάμισος
15:00 Καππαδοκικό 2 : 1 Φύλλο
15:00 Ταυρωπός 1 : 2 Μαυραϊκή
15:00 Αγναντερό 2 : 2 Θεσσαλικός Ματ/γκας
15:00 Αστέρας 0: 2 Αναγέννηση Καρδίτσας
Σάββατο, 8 Φεβρουαρίου 2020
15:00 Απόλλων Μακρυχωρίου 3 : 0 Κρανιά
15:00 ΑΟΚ Πάμισος 2 : 0 ΑΟΚ
15:00 Φύλλο 2: 1 Δασοχώρι
15:00 Μαυραϊκή 2 : 2 Ηρακλής Σοφάδων
15:00 Θεσσαλικός Ματ/γκας 2 : 0 Καππαδοκικό
15:00 Αναγέννηση Καρδίτσας 5 : 0 Ταυρωπός
15:00 Αστέρας 2: 1 Αγναντερό
Σάββατο, 15 Φεβρουαρίου 2020
15:00 ΑΟΚ Πάμισος 1 : 2 Απόλλων Μακρυχωρίου
15:00 Κρανιά 3: 1 Φύλλο
15:00 ΑΟΚ 2 : 5 Μαυραϊκή
15:00 Δασοχώρι 2: 0 Θεσσαλικός Ματ/γκας
15:00 Ηρακλής Σοφάδων 0 : 1 Αναγέννηση Καρδίτσας
15:00 Καππαδοκικό 1 : 5 Αστέρας
15:00 Ταυρωπός 2 : 2 Αγναντερό
Σάββατο, 22 Φεβρουαρίου 2020
15:00 Απόλλων Μακρυχωρίου 3 : 1 Φύλλο
15:00 Μαυραϊκή 3: 0 ΑΟΚ Πάμισος
15:00 Θεσσαλικός Ματ/γκας 5: 0 Κρανιά
15:00 Αναγέννηση Καρδίτσας 7 : 0 ΑΟΚ
15:00 Αστέρας 3 : 0 Δασοχώρι
15:00 Αγναντερό 3 : 1 Ηρακλής Σοφάδων
15:00 Ταυρωπός 5 : 1 Καππαδοκικό
Σάββατο, 29 Φεβρουαρίου 2020
15:00 Μαυραϊκή – : – Απόλλων Μακρυχωρίου
15:00 Φύλλο – : – Θεσσαλικός Ματ/γκας
15:00 ΑΟΚ Πάμισος – : – Αναγέννηση Καρδίτσας
15:00 Κρανιά – : – Αστέρας
15:00 ΑΟΚ – : – Αγναντερό
15:00 Δασοχώρι – : – Ταυρωπός
15:00 Καππαδοκικό – : – Ηρακλής Σοφάδων
Σάββατο, 7 Μαρτίου 2020
15:00 Απόλλων Μακρυχωρίου – : – Θεσσαλικός Ματ/γκας
15:00 Αναγέννηση Καρδίτσας – : – Μαυραϊκή
15:00 Αστέρας – : – Φύλλο
15:00 Αγναντερό – : – ΑΟΚ Πάμισος
15:00 Ταυρωπός – : – Κρανιά
15:00 Καππαδοκικό – : – ΑΟΚ
15:00 Ηρακλής Σοφάδων – : – Δασοχώρι
Σάββατο, 14 Μαρτίου 2020
15:00 Αναγέννηση Καρδίτσας – : – Απόλλων Μακρυχωρίου
15:00 Θεσσαλικός Ματ/γκας – : – Αστέρας
15:00 Μαυραϊκή – : – Αγναντερό
15:00 Φύλλο – : – Ταυρωπός
15:00 ΑΟΚ Πάμισος – : – Καππαδοκικό
15:00 Κρανιά – : – Ηρακλής Σοφάδων
15:00 Δασοχώρι – : – ΑΟΚ
Σάββατο, 21 Μαρτίου 2020
15:00 Απόλλων Μακρυχωρίου – : – Αστέρας
15:00 Αγναντερό – : – Αναγέννηση Καρδίτσας
15:00 Ταυρωπός – : – Θεσσαλικός Ματ/γκας
15:00 Καππαδοκικό – : – Μαυραϊκή
15:00 Ηρακλής Σοφάδων – : – Φύλλο
15:00 Δασοχώρι – : – ΑΟΚ Πάμισος
15:00 ΑΟΚ – : – Κρανιά
Σάββατο, 28 Μαρτίου 2020
16:00 Αγναντερό – : – Απόλλων Μακρυχωρίου
16:00 Αστέρας – : – Ταυρωπός
16:00 Αναγέννηση Καρδίτσας – : – Καππαδοκικό
16:00 Θεσσαλικός Ματ/γκας – : – Ηρακλής Σοφάδων
16:00 Μαυραϊκή – : – Δασοχώρι
16:00 Φύλλο – : – ΑΟΚ
16:00 Κρανιά – : – ΑΟΚ Πάμισος
Facebook Comments

Αυτός ο ιστότοπος χρησιμοποιεί cookies για να βελτιώσει την εμπειρία σας. Υποθέτουμε ότι είστε εντάξει με αυτό, αλλά μπορείτε να εξαιρεθείτε αν το επιθυμείτε. Απόδεχομαι Περισσότ.

Privacy & Cookies Policy